GUNSHOP - zbraně, střelivo, optika, přebíjení střeliva

TIKKA kulovnice a odstřelovačky (Finsko)

TIKKA


TIKKA T3 jsou vynikajícím výrobkem finské zbrojovky SAKO, Ltd. Precizní dílenské zpracování a materiály špičkové kvality dávají záruku přesnosti a dlouhé životnosti zbraně.
Ptejte se na aktuální cenu.
Momentální dostupné - dovezené zbraně najdete v seznamu (stav k 1.10.2016) po kliknutí na zde.

Kel Tec KSG, SU16A a SU16CA

     Dlouholetý německý dovozce zbraní Kel-Tec (USA) a náš dodavatel, se rozhodl, že svoje aktivity zaměří jiným směrem, na nově se rozvíjející odvětví termovizních přístrojů. Doprodává několik posledních kusů dlouhých zbraní Kel-Tec a to KSG, SU16A (černá) a SU16CA (černá). Další dovoz těchto dlouhých zbraní vzhledem k legislativnímu omezení výrobce v USA již nebude možný.

ROSSLER kulovnice opakovací (Rakousko)


Ceník zbraní pro rok 2016, provedení a doplňky najdete včetně obrázků najdete zde.
Vynikající rakouská kulovnice moderní lehké konstrukce, která dobývá svět.
Svoji uživatelskou kvalitou patří produkty Rössler do nejvyšší třídy, cena se pohybuje v úrovni dolní třetiny až poloviny cenového pásma. Tak je poměr mezi kvalitou a cenou u zbraní Titan Rössler výrazně výhodný pro jejich uživatele, a to jak při porovnání se zbraněmi z levné části nabídkového spektra, ale i s těmi nejdražšími.best replica watches
Pokud sháníte spolehlivého a seriózního průvodce pro lov, kulovnice Rössler Titan je řešením, které Vám přinese radost z lovu
Jedná se o velice přesné zbraně. Testy systémem bench rest na vzdálenost 100 yards, je docílený rozptyl pouze 0,273 cm, tzn. 0,093 MOA, což je výsledek pro loveckou kulovnici doslova úžasný.
Dokonalou přesnostoceníte zejména při lovu ve složitém terénu, kdy v dobrých podmínkách zbraň umožňuje například úspěšný lov srnčí zvěře na vzdálenost kolem 200 m.
Největší novinkou, možno uvést zásadní změnu v konstrukci produktů Rössler, je kulovnice s přímotažným závěrem Titan 16. Označení číslem 16 vychází z počtu uzamykacích ozubů na hlavě závěru, kterých je skutečně 16. Konstrukční historie kulovnice Titan 16 pochází od firmy Mauser, která předvedla na výstavě IWA v roce 1996 svůj typ s přímotažným závěrem M 96. Jednalo se o prototyp, který vyžadoval ještě další dopracování, ale vzhledem k tomu, že firma Mauser postupně opouštěla výrobu loveckých zbraní, k jejímu dokončení a k sériové výrobě již nedošlo. Na tuto konstrukci navázala firma Rössler, kde byl systém konstrukčně dopracován a zbraň najdete nově v naší nabídce.
Přímotažný závěr kulovnice Rössler Titan 16 pracuje na principu otočné hlavy závěru, která je ovládána čepem chodícím v šikmé drážce dutého tělesa závěru. Přímým tahem závěru jde čep drážkou a tak je vynucen otočný pohyb hlavy závěru při uzamykání a odemykání závěru. Jedná se prakticky o princip použitý často u samonabíjecích zbraní s plně uzamčeným závěrem.
Pokud máte zájem sestavit si Vaši zbraň pomocí originálního konfigurátoru Titan, jděte na adresu: http://www.titan6.com/en/konfigurator/3  !!!Upozornění!!! Výslednou cenu považujte za orientační, nezapomeňte přičíst DPH ve výši 21%.

North American Arms - revolvery

 
NAA revolvery jsou velmi malé, "příruční" zbraně výborné kvality. Otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho pohybem do zadní polohy. Ceník pro rok zbraní s vyobrazením najdete po kliknutí na zde.

BLASER dlouhé zbraně


Lovecké a sportovní zbraně BLASER v následujícím ceníku po kliknutí na zde.

MAUSER


Zbraně MAUSER v následujícím ceníku pro rok 2016 po kliknutí na zde.

BROWNING USA a EUROPE

Browning - legendární značka palných zbraní!
        John M. Browning byl bezpochyby jedním z největších zbrojních konstruktérů moderní historie. Po značnou část svého aktivního života velmi úzce spolupracoval s belgickou zbrojovkou Fabrique National. I jeho syn v této spolupráci pokračoval, ačkoliv se jednalo již jen o obchodní činnost. A pro FN pracoval i jeho vnuk, Bruce Browning. Ten opět jako konstruktér.
Aktuální a kompletní ceník zbraní pro rok 2016 z evropské nabídky naleznete po kliknutí na zde.
Vybírejte prosím zbraně ze stránek www.browning.eu.
Můžeme pro Vás dovézt i zbraně od Browning USA.
Rádi Vám s výběrem pomůžeme.CZ Uherský Brod - Kulovnice, pistole, malorážky, vzduchovky

Česká zbrojovka a.s., Uherský Brod je dlouholetým výrobcem ručních palných zbraní. Původně byl podnik zaměřen na výrobu ručních vojenských zbraní, avšak s postupem času byla výroba rozšířena také o výrobky pro civilní použití, a to jak v oblasti sportovní, tak i lovecké.
Na zakoupené zbrani Vám zdarma instalujeme zakoupený či dodaný zaměřovač, nastřelíme, odladíme ve výběru ideální střelivo, ....
AKTUÁLNÍ CENÍK pro rok 2016 je po kliknutí zde.
Obrázky zbraní s technickými daty nejdete na www.czub.cz 

 

STI pistole - Austin, Texas


STI - Hi-Tech mezi legendárními pistolemi 1911.

     Pistole firmy STI (Austin, Texas, U.S.A.) jsou oprávněně pokládány odborníky za jedny z nejkvalitnějších zbraní světové produkce. Pro svoji bezkonkurenční kvalitu a spolehlivost se staly známým pojmem a jsou hojně používány světovou střeleckou špičkou a s převahou se vyskytují v rukou nejen prvních deseti střelců světového žebříčku IPSC. Bez problému dosahují garantovaného rozptylu 75mm na 50m už ve standardní tovární produkci s 5" a 6" hlavní.
     Zbraně STI pro Vás dovážímě již 24 let, od roku 1994 se statutem STI authorized international distributor pro ČR, Polsko a Černou Horu. Majitelé firmy Libuše Martínková a Ing. Václav Martínek dosáhli se zbraněmi STI mnoha výrazných střeleckých úspěchů na úrovni Mistrů republiky, Evropy a vícemistrů světa.
Ke zbrani Vám doporučíme a dodáme nejlepší doplňky, poradíme s optimální laborací střeliva a dodáme ty nejvhodnější komponenty.
Kompletní ceník STI najdete zde. Nejlepší ceny v Evropě.
Kliknutím na obrázek zbraně, dílu, nebo doplňku v našem ceníku se Vám zobrazí zobrazí zbraň v plné kráse se všemi technickými detaily.
Ceník je poprvé zpracován jako komplexní materiál, kde najdete:
- STI pistole jak provedení 2011(dvouřadý zásobník) tak 1911(jednořadý zásobník), je řazen abecedně pro Vaši rychlejší orientaci
- STI Custom dlouhé zbraně AR-15
- Uvedeny ceny za možné dodatečné práce na přání
- STI konverzní soupravy pistolí
- STI original díly zbraní a zásobníky
- DAWE DAWSON díly
- SWENSON
 díly
- Vytahovače AFTEC
- Díly, opasky a pouzdra firmy RESCOMP (JAR)
- WILSON díly
- C-More zaměřovače
- Pouzdra AMADINI 
Kompletní STI katalog ke ztažení ze stránek STI
najdete zde (65MB).
Zajišťujeme komplexní servis zbraní STI, k čemuž naše firma vlastní puškařskou dílnu, sklad dílů a doplňků, dobré strojní vybavení a vlastní střelnici 25 a 50m, to vše je podepřeno nejen vyučením v oboru, středoškolským, ale i vysokoškolským vzděláním v oboru zbraní a střeliva a praxí mnoha desítek let.
Ptejte se nás na aktuální ceny a dostupnost nových modelů zbraní. Naši e-mailovou adresu najdete v kontaktech po kliknutí sem. 
Kliknutím na obrázek zbraně, dílu, nebo doplňku v našem ceníku se Vám zobrazí zobrazí zbraň v plné kráse se všemi technickými detaily.
  
Dodávka zbraně, která by nebyla právě skladem je zpravidla za cca 10-14 dní.

BFR revolvery (USA)

Precizně vyrobené a vysoce výkonné lovecké revolvery firmy BFR v rážích .22 HORNET, 30/30 WINCHESTER, .444 MARLIN, .45 LONG COLT, .45/70 GOW., .450 MARLIN, .454 CASSUL, .480 RUGER, .50 AE a .500 S&W. Mnoho příslušenství, pouzder, optiky, montáží, ... .Ptejte se na dostupnost a aktuální ceny.

DOUBLE TAP Derringer

    Novinka. Lehká, kompaktní a velmi výkonná zbraň. Novinka. První v ČR.
Všechny díly vyrobeny třískovým obráběním. Ráže .45ACP. V případě zájmu se ptejte na cenu. Made in USA.
Délka hlavně 3"
Celková délka 14 cm
Výška 10 cm
Hmotnost 400 gramů
Hlavně z oceli 17-4 PH

KEL TEC samonabíjecí pistole (USA)

Extrémě lehké, kvalitně provedené, malé a spolehlivé pistole (186g)  KEL-TEC vyrobené ze špičkových materiálů v USA.
Hlaveň uzamčena do výhozního okénka, tak jako u velkých pistolí. Vynikající zbraně pro skryté nošení.
Podle naprosto nezávislých expertů světově nejrenomovanějšího časopisu Gun Test (USA), kteří prováděli podrobné a náročné  testy pistolí ráže 9mm Luger určených pro skryté nošení od února 2009 do března 2012, dosáhla pistole Kel-Tec PF-9 hodnocení na prvním místě jako jedna z nejlepších zbraní podle všech důležitých hledisek. (Více viz stránky Gun Tests nebo článek v časopise Střelecká revue číslo 11/2012, strana 7 ... testováno 17 zbraní, včetně například CZ Duty či CZ 75 PCR Compact, Glock 19, atd.)
(Aby tyto experty a vůbec časopis nebylo možno ovlivňovat, testující odborníci jsou anonimní a nezveřejňuje se ani telefonní číslo redakce a její sídlo, pouze e-mailová adresa)

PTEJTE SE PROSÍM NA CENU a DOSTUPNOST, firma nestíhá pro obrovský zájem o jejich výrobky a to se jistě brzo projeví i na ceně.
Nejčastěji dovážíme:
 
Pistoli samonabíjecí P32, ráže 7,65mm Browning v ceně 9.900,- Kč s DPH
Hmotnost ............................... 186g
Délka ..................................... 129mm
Výška ....................................    89mm
Šířka .....................................    19mm
Kapacita zbraně ....................  7+1 ran
 
------------------------------------------------------------------------------------------
Pistoli samonabíjecí P3AT, ráže 9mm Browning v ceně 10.500,- Kč s DPH
Hmotnost ............................... 235g
Délka ..................................... 132mm
Výška .................................... 89mm
Šířka ..................................... 20mm
Kapacita zbraně .................... 6+1 ran
 
------------------------------------------------------------------------------------------
Pistoli samonabíjecí PF9, ráže 9mm Luger v ceně cca 15.000,- Kč s DPH.  (nejmenší pistole v ráži 9mm Luger) 
Hmotnost ............................... 360g
Délka ..................................... 149mm
Výška ....................................  109mm
Šířka .....................................    22mm
Kapacita zbraně ....................  7+1 ran
 
------------------------------------------------------------------------------------------
Pistoli samonabíjecí PMR-30 ráže 22 Magnum (.22WMR) v ceně 13.260,- Kč s DPH
Hmotnost ............................... 385 g
Délka ..................................... 200 mm
Výška .................................... 147 mm
Šířka .....................................    33 mm
Kapacita zbraně ....................    30 ran


------------------------------------------------------------------------------------------

KEVIN pistole samonabíjecí

KEVIN je malá samonabíjecí pistole určená pro střelbu na krátkou vzdálenost do 15 m. Svými rozměry a váhou přesně splňuje současné požadavky na běžnou ochranu života, zdraví a majetku civilních osob nebo jako záložní zbraň pro speciální policejní a vojenské užití. Zbraň je vyráběna v ráži 9 mm Browning Court (.380 AUTO) nebo 9 mm Makarov a pro zahraničí v ráži 9 mm P.A. Od svého prvního mezinárodního představení na veletrhu IWA 2007 v Norimberku si našla mnoho spokojených zákazníků.

Pistole má dynamický závěr, pevná velice dobře čitelná mířidla a spoušťový mechanismus „Double Action Only“, což umožňuje absenci jakékoliv další pojistky při zachování maximální bezpečnosti. Rám pistole je vyroben z vysokopevnostní hliníkové slitiny, hlaveň je vyrobena kováním za studena, což zajišťuje její vysokou životnost, závěr je z uhlíkaté oceli. K pohodlné střelbě na takto malou pistoli poměrně výkonným náboje nemalou měrou přispívá systém brzdění závěru odběrem plynů, který je českým patentem.

Pistole KEVIN nabízí jednoduchost, účinnost a 100% spolehlivost za každých okolností.
Ceník a technické údaje nelaznete zde.
Ceník příslušenství a náhradních dílů KEVIN najdete zde.

ROSSI - lever action rifle

Zbraně Rossi.
Ceník po kliknutí zde.


GSG-5 samonabíjecí malorážky

Dovážíme pravidelně samonabíjecí malorážky GSG-5 s designem legendární zbraně Heckler & Koch MP5, včetně kompletního příslušenství. V nabídce je i další příslušenství, tak jako na samopal MP5.
Vynikající, spolehlivá zbraň vyrobená s německou důkladností.
Nyní nově od stejného výrobce kopie legendární zbraně Colt 1911 v ráži .22LR a také výměnný systém na tuto ráži pro velkorážovou pistoli. Ceník najdete v oddíle "zbraně".
 
Od stejného výrobce kopie legendární zbraně AK-47 (Kalashnikov) v ráži .22LR se spoustou doplňků.

Popis zbraní, jejich TTD a ceník v Kč a obrázky příslušenství naleznete zde.
PTEJTE SE NA AKTUÁLNÍ CENY !!!

Novinkou je StG 44

a postole GSG9 (ptejte se na ceny a technická data).

COLT 1911 - GSG-1911 pistole samonabíjecí

Legendární pistole Colt 1911 slavné konstrukce Johna Moses Browninga v ráži .22 LONG RIFLE. Dodáváme i výměnné systémy .22LR pro velkorážní samonabíjecí pistole Colt 1911 a jejich klony. Velmi kvalitní německá produkce. 
 

GSG 1911 OD-Green ………….…………..…...……. 459.00 EUR
GSG 1911 US-Tan ……………………………..…….  459.00 EUR
Výměnný systém pro 1911-tky pistole.................  235.00 EUR.
GSG 1911 Standard …………………………….…… 419.00 EUR
GSG 1911 Walnuss Griff ……………………………  439.00 EUR
GSG 1911 Tactical ……………………………..…….. 449.00 EUR

Doplňky ... montáže zaměřovače, zaměřovač, zásobník 10-ranný pro GSG-1911, ráže .22LR     660,- Kč.
Omlouváme se za uvedení cen v Euro, ale časté intervence ČNB na korunu nám nedovolují zveřejnit takto pevnou cenu. Prosím vynásobte cenu koruny aktuálním kurzem na www.kb.cz

Vzduchovky CROSMAN


Široký výběr vzduchových zbraní CROSMAN (USA).
To nejlepší, co lze ze vzduchových zbraní tak širokého sortimentu z USA dovézt.
Ceník s obrázky nejdete po kliknutí zde.
Velký výběr pro každého: Zbraně na CO2, PCP zbraně, Pumpovací zbraně, Lever Action (pákové) zbraně, Zlamovací pružinové zbraně, Kuše, Luky, Střelivo, Různé příslušenství, Montáže optiky, ......

HOWA kulovnice, zbraně a systémy

“Vysoce výkonná zbraň přímo z krabice”
Základní linií firmy je vysoká přesnost, spolehlivost a přijatelná cena.
Kulovnice HOWA se řadí po bok známých zbraní, které stojí o mnoho set dollarů více. Kulovnice HOWA jsou svojí kvalitou na úrovni zbraní Remington a Savage.
Ceník kulovnic naleznete zde.
Firma HOWA dodává jako jedna z mála také systémy zbraně (pouzdro závěru, závěr, spoušťový mechanismus a zalícovanou hlaveň), přičemž pažbu je možno zakoupit zvlášť podle přání v několika různých provedeních, případně práci na pažbě podle svých představ svěřit puškaři.

Zbraně CAA - Samonabíjecí pušky Sa 58


Samonabíjecí puška Sa 58 Sporter r. 7,62x39, .223Rem, .222 Rem.......................................18 730,-

Samonabíjecí puška Sa 58 Sporter CARBINE r. 7,62x39, .223Rem, .222 Rem.......................18 730,-

Samonabíjecí puška Sa 58 Sporter COMPACT r. 7,62x39, .223Rem, .222 Rem......................19 602,-

Samonabíjecí puška Sa 58 Sporter TACTICAL r. 7,62x39, .223Rem, .222 Rem...................... 23 087,-

Příplatek za barevné provedení kovov. dílů zbraně písková-poušť nebo olivová-džungle...... 1 293,-

Příplatek za barevné provedení plastov. dílů zbraně písková-poušť nebo olivová-džungle...... 566,-

Příplatek za provedení vývrtu v tvrdochromu pro ráži .223 Rem............................................. 3 195,-

Samonabíjecí pistole Sa 61 r. 7,65mm Brow., 9mm Brow., 9mm Makarov..............................13 053,-

Zbraň expanzní Sa vz. 61 r. 9mm P.A.Blank............................................................................ 7 390,-

Všechny ceny uvedené výše jsou s DPH. Stále platí, že se jedná o zakázkovou výrobu s termínem dodání 6-8 týdnů od závazné objednávky. Ke zbrani je je nabízeno velké množství doplňků. Doplňky jsou to i pro Sa-58 a jeho upravená provedení. Ceník těchto dplňků najdete zde.

 

ALFA PROJ, Revolvery, pistole, .....


V následujícím ceníku po kliknutí zde najdete ve velkém výběru obsáhlý ceník: 
1. Revolvery ALFA steel ráže .357 Magnum, .38 Special, .22 LR,
.22 WMR, .32 S&W
2. Revolvery HOLEK ráže .38 Special, .22 LR, .22 WMR
3.Pistole ALFA COMBAT a ALFA DEFENDER ráže 9 mm Luger,
.40 S&W a .45 ACP, Pistole A.T.C. model 5 ráže 6,35 Browning
4. Revolvery ALFA ráže 4 mm Randz. Long, 6 mm ME-Flobert short
5. Signální revolvery ALFA
6. Pouta na spoutání rukou
7. Signální pistole a revolvery - výrobce německá firma UMAREX
8. Střelivo a světlice pro signální pistole a revolvery
9. ALFA CO2 - sportovní pistole
10. CO2 - pistole WALTHER, COLT, BERETTA, UMAREX
11. Střenky, pažby, předpažbí

NORINCO pistole, malorážky, brokovnice, zásobníky

 Oblíbené pistole NORINCO, brokovnice a malorážky nejdete v naší nabídce zde. bezkonkurenčně nejlepší ceny.

JERICHO pistole

Pistole Jericho (stránky USA) jsou klonem známé pistole CZ-75. Stránky Izraele výrobce IWI zde. Jsou "těžší na předek" a tudíž se o něco lépe chovají při střelbě.www.vollmerwatchtime.com V USA je také nazávají "Baby" Desert Eagle. Zbraně jsou vyráběny v rážích 9mm Luger, .40 S&W a .45 ACP i 9x21. Cenu zbraní naleznete zde. V případě Vašeho zájmu se na nás obraťte.
Dodáváme již nové modely Izraelské firmy IWI s "railem" (montážní plošinou) na plastovém, nebo ocelovém rámu.
 

Znehodnocené zbraně pro sběratele

Znehodnocené zbraně
Samopal model VZ. 24 r. 7,62 x 25 mm
Samopal model VZ. 26 r. 7,62 x 25 mm

Signální pistole VZ. 44/81 r. 26,5 mm
Pistole G-2000 r. 9 x 19, černá
Útočná puška H&K G 33 r. 7,62 x 51 mm, se zásobníkem
Samopal STERLING r. 9 x 19, se zásobníkem

za dobré ceny najdete v ceníku zde.

Rolex Turn-O-Graph Replica Breitling Transocean Replica Audemars Piguet Grand Prix Replica Big Bang King Power Replica Diver Oceanographic Cartier Roadster Replica Watch

ULA - Ultra Light Arms kulovnice opakovací USA

Dovážíme ty nejlehčích dlouhéh kulovéh zbraně pro lov, které znám. Přímá objednávka přicházející ze země mimo USA není možná, avšak k tomuto máme v USA svého prostředníka. Firma New Ultra Light Arms LLC vyrábí svoje zbraně s největší pečlivostí v rážích od .17 Remington po .416 Rigby. Jedná se o jakési Rolls Royce zbraně pro lov v extrémních podmínkách americké divočiny.
Zbraně jsou stavěny ve vysoké kvalitě s nejvyšší přesností, vysokou životností s použitím těch nejlepších komponent co jsou známy, jako jsou hlavně Douglas, Timney spoušťové mechanismy a individuálně ukládané hlavně do Kevlar/grafitových pažeb.
Ultralight Arms custom rifles

Ultimate Mountain Rifle 

4-3/4 lbs.

2,15 kg

Ultimate Plains Rifle      

5-1/4 lbs

2,38 kg

Ultimate Alaskan Rifle

5-3/4 lbs

2,61 kg

Ultimate African Rifle

7-1/2 lbs

3,40 kg

SAVAGE, dlouhé zbraně z USA

Firma Savage Arms v současné době patří mezi špičku v kvalitě sériově vyráběných pušek pro Lov, Sport, Benchrest a LE/MIL použití.
Důkazem je její podíl na trhu a v použití u špičkových střelců ultra přesných sportovních disciplín.
V přiloženém souboru je uveden seznam zbraní s technickými daty, obrázky a cenami.
Jak se sami přesvědčíte, k dispozici je poměrně široká škála modelů (cca 30 v různých rážích), z nichž mnoho je atraktivních po lovecké účely v našich podmínkách.
Pro snadné vyhledání modelů jejich technických data a vyobrazení naleznete na www.savagearms.com po zadání 5ti místného objednacího kódu do políčka „Search“ v pravém horním rohu stránek.
Základní parametr v označování modelů Savage Arms je to, že např. Model 10 je krátký závěr a Model 110 je dlouhý závěr atd.
Pro rok 2012 klikněte na požadované:
Savage Arms kulovnice
Savage Arms malorážky
Savage-Stevens pušky
Savage Arms nože a zahrdlení
Savage Arms zásobníky
Některé TTD s obrázky, popisem i cenami nejdete po kliknutí zde.
Katalog ke stažení je po kliknutí zde.
S výběrem zbraně Vám rádi pomůžeme, dodáme veškeré příslušenství, namontujeme v dílně případné doplňky a na naší střelnici nastřelíme.
Rolex PearlMaster Replica Replica A lange sohne Doppelfederhaus Breguet Marine Replica Replica Montblanc Nicolas Rieusse

ARSENAL - zbraně systému Kalaschnikov

 Samonabíjecí zbraň konstrukce Kalaschnikov v Německu nazývaná samonabíjecí pistole SAR-M2P v ráži 7,62x39. Tvrdě chromovaný vývrt hlavně, délka hlavně 212 mm. Celková délka pouze 74cm s vyklopenou ramenní opěrkou (pažbou), se sklopenou 49,5cm. Hmotnost 3,0 Kg. Systém je fosfátovaný a potažený polymerem. Cena 50.000,- Kč.
Velice kvalitně zpracovaná zbraň, příruční a účinná obranná zbraň.

Cartier Calibre Chrono Replica Watches Franck Muller Master Square Replica Watch ULYSSE NARDIN Maxi Marine Diver Replica Blancpain Fake watches Lamborghini Replica Watches

MOSSBERG, brokovnice

 
Známé, osvědčené, spolehlivé brokovnice najdete v ceníku zde.
Široký výběr zbraní MOSSBERG námi dodávaných na trh najdedte zde.

WEATHERBY kulovnice opakovací (USA)Špičkové americké kulovnice výkonných ráží s vysokou přesností. Přímý dovoz z USA. Pevné systémy, až devět uzamykacích ozubů.
Ptejte se na ceny, sdělíme Vám konkrétní ceny a dodací podmínky zbraní, které naleznete na stránkách WEATHERBY.

ZASTAVA kulovnice

  
Nově dovezeno!
Kulovnice a malorážky ZASTAVA nabízejí vynikající poměr kvality a ceny. Všechny dodávané modely kulovnic jsou osazeny velmi kvalitní kovanou hlavní, která je vyrobena z oceli s přísadou chromu a vanadia. Tato slitina zaručuje extrémně dlouhou životnost a přesnost zbraně. Zbraně jsou opatřeny závěrem originální konstrukce Mauser. Kulovnice jsou dodávány s pažbami Mannlicher (celopažba), Monte Carlo a Pig Back (polopažba). Kulovnice je dodávána ve standardu bez napínáčku, na objednávku rovněž s napínáčkem (německý typ).
Standardně dodáváme kulovnice Zastava LK M70 v rážích .308 Winchester, .30-06 Springfield, 7x57, 8x57 JSa 7x64. Kulovnice ZASTAVA LK M85 je dodávána v ráži 7,62x39. Zbraně ostatních ráží pouze na objednávku, v tomto případě je dodací lhůta 3 měsíce od zadání objednávky.
Ceník zbraní pro rok 2013 najdete po kliknutí zde.

Mannlicher AUG-Z

Legenda AUG (Armee Universal Gewehr).
Od doby svého vzniku v polovině sedmdesátých let se puška AUG (Armee Universal Gewehr) stala doslova legendou. Koncepce stará více než 30 let je i v současnosti velice aktuální. Uspořádání Bull pup výrazně zkrátilo celkovou délku zbraně při zachování délky hlavně. Vojenské provedení AUG je konstruováno jako modulární systém, který umožňuje snadnou a rychlou výměnu hlavních částí zbraně a její přestavbu na lehkou odstřelovačku případně lehký kulomet nebo na krátkou karabinu. Zde v samonabíjecím provedení určeným pro civilní trh.
AUG-Z ... 2179.00 EUR

AUG-Z A2 ... 2789.00 EUR

AUG-Z A3 9mm ... 2219.00 EUR

AUG-Z A3 mit 510mm Lauf ... 2819.00 EUR

AUG-Z A3 mit 550mm Lauf ... 2219.00 EUR

AUG-Z Sport Selbstladebüchs... 2319.00 EUR
Na cenu v Kč se dostanete po vynásobení kurzem koruny podle www.kb.cz. Omlouváme se za ceny v Euro, ale vzhledem k častým změnám a intervencím ČNB na korunu nemůžeme stanovit cenu v Kč přímo.

Schmeisser AR-15

 
Samonabíjecí zbraně AR-15 tradiční německé kvality firmy Schmeisser v rážích .223 Remington, 9mm Luger a .22LR včetně nabídky hlavních dílů a konverzí. uboatmens
Ceník (bez poplatku v kolcích za dovozní licence a dopravy) najdete zde, případně na tlačítko 

Pušky PROARMS ARMORY PAR Mk3

Puška PROARMS ARMORY PAR Mk3 je zbraní, která byla vyvinuta s mnoha unikátními prvky, které na tomto typu zbraně na bázi AR15, ještě nebyly použity. Tyto prvky a konstrukční uzly jsou patentovány. Jedná se zejména o beznástrojový systém výměny, uložení a zajištění hlavně, upnutí předpažbí atd. Celkový promyšlený design a vysoce nadstandardní kvalita výroby, dělají z této zbraně špičku ve své třídě.
Ceník najdete
zde.
  
Samonabíjecí puška PAR Mk3, vyrobená v České republice firmou PROARMS ARMORY je špičková moderní zbraň určená pro profesionální i sportovní využití. Standardně je nabízena v ráži .223 Rem (5,56mm). Díky univerzální koncepci celé zbraně budou v blízké budoucnosti dále uvedeny verze v rážích 9mm Luger, .222 Rem, 7,62×39mm, 6,8mm Rem SPC a 5,45×39mm.
(Na jednotné platformě tak bude možná rychlá změna ráže pouze za předpokladu výměny hlavně, závorníku a zásobníku.)
Puška je výsledkem komplexního vyhodnocení poznatků zbraní typu AR15 a vychází z původní verze PAR Mk1 uvedené na trh v roce 2008.
Samonabíjecí puška PAR Mk3 se vyznačuje precizní výrobou všech dílů na CNC strojích. Tolerance při výrobě jsou přísnější, než je tomu u standardní výroby tohoto druhu zbraní. Zároveň je zaručena 100% zaměnitelnost dílů pušek PAR Mk3. Rám a pouzdro závěru zbraně jsou vyrobeny z nejkvalitnější hliníkové slitiny 7075 T6.
Zbraň je koncipována tak, aby nadále zůstala zachována kompatibilita nejen jednotlivých dílů, ale i hlavních celků se standardní AR-15 americké produkce. Na zbraň lze také použít v podstatě jakýkoliv doplněk určený k AR-15. Navíc novou konstrukcí došlo k celkovému snížení výšky zbraně o cca 5 mm oproti předchozímu typu Mk1.
Rám zbraně umožňuje i dodatečné osazení oboustrannými ovládacími prvky Pouzdro závěru vytváří celkovou konturu zbraně bez výstupků včetně záchytu závěru Beznástrojová rozborka a sborka, včetně beznástrojové demontáže předpažbí i hlavně Stavitelný gasblock (4 polohy) pro různé druhy munice Pušky PAR Mk3 díky tomu fungují s prakticky všemi druhy nábojů na trhu, vč. značek Barnaul, Wolf aj. Díky nastavitelnému množství plynů je možné získat optimální chování zbraně pro slabší nebo naopak výkonnou munici.
Lučík umožňující střelbu v rukavicích i případnou možnost jeho rychlého vyklopení jen za pomoci náboje Spojení dorážeče závěru a odražeče nábojnic do jednoho bloku a jeho umístění blíže k rámu tak, že došlo k celkovému zúžení zbraně Kvalitní teleskopická pažba s aretací vycházející z pažby Magpul CTR Každá zbraň je standardně vybavena unikátním vymezovačem vůle mezi rámem a pouzdrem závěru úhlená ergonomická pažbička s bobřím ocasem pro optimální sklon vycházející z Magpul MOE.
Maximálně tuhé free float předpažbí se 4 pevnými raily MIL-STD-1913, které ani při hrubém zacházení nevykazuje žádnou vůli pohybu vůči pouzdru závěru ani odchylky při opětovném nasazení. Předpažbí je možné dodat v 3 různých délkách a je nejužším na trhu Vylepšený nosič závorníku, závorník i celý pístový mechanismus vyvinutý s důrazem na dlouhou životnost a bezúdržbový provoz Kvalitní hlavně se stoupáním 1:7”, případně 1:8”, vyrobené z polotovarů kovaných za studena.https://www.tagsea.pl

STOLLE, zbraně pro bench rest

Ty nejpreciznější zbraně určené pro Bench Rest disciplíny. Ceník najdete zde.

SMH Precision Rifle

Vynikající zbraně od nejlepšího německého puškaře, určené pro tu nejpřesnější střelbu.
Ceník najdete zde.

Revolvery Taurus JUDGE


Tyto velmi zajímavé revolver umožňují použití jednak klasického náboje .45 LongColt, tak i brokového náboje .410x64mm resp. .410x76mm

Cena nerez ........ 17.500,- Kč
Cena černý ........ 16.900,- Kč

Keppeler lovecká a sportovní zbraň

Světoznámá firma Keppeler vyrábí zbraně také pro lovecké a sportovní použití v rážích .221 Remington Fireball a .22 K-Hornet se Shilen precizní hlavní.
Popis a cenu najdete zde.

DESERT EAGLE pistole

Nyní legendární pistole DESERT EAGLE v ráži .50AE už za 39.000,- Kč s DPH.
Pistole Desert Eagle jsou velmi výkonné zbraně v rážích .50 AE, .44 MAGNUM a .357 MAGNUM. Můžeme nabídnout plný výrobní sortiment včetně výměnných hlavní a doplňků. Ceny těchto impozantních zbraní se pohybují v rozmezí 38.000 - 150.000 Kč. Cenu sdělíme na požádání, může být i menší (pohyb kurzů měn) než je v ceníku uvedeném zde.

FREEDOM ARMS - revolvery

Luxusní a vysoce výkonné revolvery. Vynikající zpracování, špičková precize střelby.
Ceník s vyobrazením jednotlivých modelů naĺeznete zde.    
  

WILDEY pistole samonabíjecí

Samonabíjecí pistole  jsou vysoce výkonné zbraně nejvyšší kvality originální konstrukce. (Tuto pistoli používal v sérii filmů "Mstitel" např. Charles Bronson). Ceny naleznete zde.

Malorážka samonabíjecí REMINGTON 597


Remington 597 s optikou, REM6513
Hlaveň 20“ bez mířidel
V ceně optika 3-9x32mm a montáž
Zásobník na 10 ran – možno dodat i na 30
Polymer pažba 
Cena: 7 990,- vč. DPH

Remington 597, REM6550
Hlaveň 20“ se stav mířidly
Zásobník na 10 ran – možno dodat i na 30
Polymer pažba
Cena: 6 500,- vč. DPH

HATSAN brokovnice

Vážení zákazníci,
v příloze naleznete nový ceník žádaných opakovacích brokovnic Hatsan v cenách od 8.900,- Kč.

Ceník po kliknutí zde.

Remington R15, ráže .204 Ruger

 
Nabízíme Vám za zvýhodněnou cenu samonabíjecí pušku Remington R15 VTR rifle, v ráži .204 Ruger (munice k dispozici od Hornady a Remington) ale rovněž je možno ji přebíjet.
Hlaveň 22“ (559mm)
Celková délka 1 022mm
Cena: 24 000,- vč. DPH

Remington 700 XHR

 Nabízíme do týdne nové kulovnice Remington 700 XHR v ráži .30-06 Spr, za výhodnou cenu.
Zbraň určena pro přesnou střelbu na větší vzdálenosti, stavitelná spoušť, CAMO pažba, trojúhelníkový profil terčové hlavně který zaručuje nižší hmotnost při zachování vlastností hlavně typu „bull“.
Délka hlavně ráže: 22“ (56cm)
Cena: 23 100,- vč. DPH

Pistole BUL M5 (Izrael)

Velice kvalitní izraelské pistole najdete na stránkách výrobce

BUL Ltd. - 10 Rival St. - Tel Aviv -  67778 - ISRAEL

Ceník najdete zde.


Pistole 1911 REMINGTON


ü  Custom odladěná verze pistole Remington 1911 R1 Enhanced

ü  Ráže: .45 ACP

ü  Světlovodná muška a stavitelná mířidla

ü  Zdrsnění závěru i v přední části

ü  Tzv. Bobří ocas

ü  Match spoušť

ü  Vylepšené bicí kladivo

ü  Prodloužená a zvětšená páka pojistky

ü  Nerezeová hlaveň Match s dopasovanou hlavňovou objímkou

ü  Custom pažbičky v šedé barvě

ü  2x zásobník na 8 ran

ü  MO Cena: 26 200,- vč. DPHTaurus PT-1911 s railem

Tyto zbraně se vyznačují:

 • nadstandardním zpracováním i v porovnání s dražší konkurencí.
 • Bezkonkurenční poměr ceny a kvality
 • Ráže: .45 ACP (9mm Luger bude během jara 2011)
 • 2 zásobníky na 8 ran s botkou v ceně
 • 19 Custom úprav v ceně !! mezi které například patří:
  • Prodloužené vedení vratné pružiny
  • Bobří ocas
  • Odlehčená, laděná spoušť
  • Zdrsnění závěru v přední části
  • Mířidla Heinie
  • Zdrsnění úchopové části na rámu tzv, „checkering“
  • Oboustranná taktická pojistka
  • Odlehčený bicí kohout
  • Plochý domeček bicí pružiny
  • Kovaný rám i závěr
  • Picatinny lištou, která je součástí rámu  
  • A mnoho dalších

Cena ……… 23 400,- vč. DPH


Ruger SR1911

Ruger SR1911 v sobě kombinuje pistoli klasického designu s veškerými výhodami moderního způsobu výroby, který očekáváte od značky Ruger. Povrchová úprava je matný nerez a je vybavena 3-bodovými mířidly Novak. Přesná, drsná a spolehlivá SR1911 je 100%americkou záležitostí.

Technické parametry

Ráže .45 Auto
Kapacita zásobníku 8+1
Délka hlavně 5.00
Hmotnost 1,106 kg
Mířidla Novak 3-bodová
Povrchová úprava Nerez
Doporučená maloobchodní cena 19.200,-

GLOCK samonabíjecí pistole


 

Glock logoRakouská zbrojovka, založená r. 1963, patří již od roku 1981 k absolutní špičce v oblasti vývoje a výroby pistolí a to zejména díky revolučnímu konstrukčnímu řešení zakladatele a majitele pana Gastona Glocka, které udalo směr vývoje pistolí po celém světě. Kvalitu a spolehlivost nejlépe dokládá více než 60 % podílu na trhu v USA v oficiálních státních složkách, nebo více než 6 000 000 prodaných pistolí. V současné době rakouská zbrojovka vyrábí 41 modelů v devíti rážích včetně širokého programu doplňků a příslušenství, které umožňují přizpůsobit zákazníkovi pistoli přesně na míru. Doporučení, který model je pro Vás nejvhodnější najdete na našich stránkách zde.

Tabulka modelů

  standard compact subcompact sport
ráže / řada standard compact subcompact sport
9x19
9 × 19
G17 G17Gen4 G19 G19Gen4 G26 G26Gen4 G17L G34 G34Gen4
.40
.40
G22 G22Gen4 G23 G23Gen4 G27 G27Gen4 G24 G35 G35Gen4
10 mm
10 mm
G20   G29  
.45
.45
G21 G21SF   G30 G30SF G36  
45 G.A.P.
.45 G.A.P.
G37 G38 G39  
.380
.380
  G25 G28  
357
.357
G31 G32 G33
Zbraně rakouského konstruktéra Gastona Glocka se se postupem času staly legendou.
Ceník pistolí a továrních doplňků Glock naleznete zde.
Ceník doplňků firmy Glockmeister naleznete zde.
Ptejte se na aktuální cenu a dámě Vám tu nejlepší na trhu.

BRUGGER & THOMET (CH)


Švýcarské samonabíjecí pistole BRUGGER & THOMET, tlumiče hluku (na výjimku) a příslušenství zbraní.
Ceník najdete zde.

SPRINGFIELD ARMORY pistole samonabíjecí


Krátké a dlouhé zbraně americké firmy SPRINGFIELD v přímém dovozu, v plném sortimentu v cenách již od 8.000,- Kč.
Ptejte se na ceny podle modelů ze stránek Springfield, budeme Vás promptně informovat o ceně a dostupnosti.

KIMBER pistole samonabíjecí

 
Zbraně americké firmy KIMBER v dobrých cenách v přímém dovozu z USA. Ceny na požádání.

GRANG POWER pistole samonabíjecí

Samonabíjecí pistole Grand Power K100:
Zbraň, které je na světových, vysoce konkurenčních trzích předvídaná zajímavá budoucnost. Zbraň, o jejímž úspěchu svědčí i stále se zvyšující zájem především v zahraničí. Mezi hlavní přednosti této zbraně patří nadstandardní zpracování, vysoká preciznost střelby, vysoká životnost a výborná ergonomie. Unikátní systém uzamčení je realizován rotací hlavně o 35 st. po příčně uloženém čepu. Celkově se toto řešení projevuje na podstatně příznivějším chování zbraně při střelbě a spolehlivosti funkce.
Ceník a další popis zbraně naleznete zde.

WILSON COMBAT pistole samonabíjecí

Zbraně vynikající americké výrobní a ladičské firmy WILSON COMBAT. Vybírejte na stránkách výrobce, ceny na vyžádání - jsme distributorem této špičkové firmy.

SMITH & WESSON revolvery a pistoleZbraně firmy SMITH & WESSON v obsáhlém ceníku naleznete zde.
Pro svůj výběr využijte prosím stránek výrobce zde.

TAURUS revolvery a pistole


Zbraně firmy TAURUS najdete v našem ceníku zde.

NORTH AMERICAN ARMS revolvery

Vazeni zakaznici,

Konecne dorazila zasilka revolveru NAA. Skladem jsou nasledujici modely.

Vzhledem k poklesu kurzu USD a dlouhe době dodani, jsou ceny o něco snizeny.
Click here for a larger picture 

NAA Mini, .22LR, 1 5/8“ nebo 1 1/8“ hlaveň s gripem

MO Cena: 7 600,-


 

NAA Mini, .22LR 1 1/8“ hlaveň s pažbičkou „Rose Wood“

MO Cena: 6 900,-


 

NAA Mini, .22LR 1 1/8“ hlaveň s pažbičkou „slonová kost“

MO Cena: 7 300,-


Click here to see a larger picture 

NAA Mini Master, .22LR/.22 WMR, 4“ hlaveň

MO Cena: 11 750,-

KORA BRNO revolvery

České revolvery KORA BRNO v sobě kombinují  pevnost a lehkost, protože jsou montovány v odlehčených verzích v rámu z lehké slitiny nebo naopak s velmi pevným ocelovým rámem. Hlaveň a válec jsou vyrobeny  ze speciální oceli. Tato technologie vytváří přitažlivou kombinaci trvanlivosti a pevnosti s lehkou vahou. Pro milovníky klasických zbraní je připravena verze s ocelovým rámem.  Spolu s ergonomickým  designem, vycházejícím z klasických linií těchto zbraní, je revolver KORA BRNO tradiční zbraní charakteristického stylu  založený na  moderní technologii výroby.
Kompletní ceník výrobků naleznete zde.

SVI pistole (USA)

Dovážíme nádherné pistole firmy SVI (USA).
Platí o nich stejné jako o STI, obě firmy kdys byly jedinou. Ceník na vyžádání.

 

SCARABEUS pistole samonabíjecí

Nabizime nové samonabijeci pistole Scarabeus 06 za cenu 9.282,- Kč s DPH
Zasobnik na 20 ran je za 215,- s DPH

Samonabíjecí pistole Scarabeus 06

Scarabeus

Jedná se o schválenou samonabíjecí verzi samopalu „Škorpion“
Model: SCARABEUS 06
Hlaveň: 115 mm
Ráže: 7,65mm Browning
Celková délka se sklopenou ramenní opěrkou: 270 mm
Celková délka s vyklopenou ramenní opěrkou: 522 mm
Kapacita zásobníku: 10 nebo 20 nábojů
Příslušenství: zásobník 20 ran, sumka, pouzdro na zbraň, čištění, šnůra
Cena: 9 282,- Kč

SIG SAUER pistole samonabíjecí

SIG SAUER (do října 2007 SIG ARMS) je švýcarsko/německá firma vyrábějící ruční zbraně. Zbrojovka působí také v USA.
Zbrojovka byla založena ctihodnými pány Conradem Neherem a Fridrichem Peyerem v roce 1853 ve švýcarského městě Schaffhausen jako společnost Industrie Gesellschaft, která vešla do historie zbrojního průmyslu pod značkou SIG. Prvních sedm let vyráběla firma lokomotivy, až po sedmi letech byla výroba lokomotiv zaměněna za výrobu zbraní. K výrobě zbraní je přivedla zakázka na výrobu 30 000 mušket a po tomto kontraktu si firma změnila jméno na Schweizerische Industrie Gesselschaft (SIG).
V současnosti je společnost SIG Sauer největší z 5 největších výrobců palných zbraní na světě. 1.října 2007 byla společnost SIGARMS přejmenována na současný název SIG Sauer.
Webové stránky firmy najdete zde.
Pro ceník klikněte sem.

Fabarm Martial UltraShort 14


Zajímavá obranná brokovnice FABARM
Fabarm Martial UltraShort 14".
Cena 13.500,- Kč s DPH.

STEYR a MANNLICHER, dlouhé a krátké zbraně


Rakouské zbraně tradiční zbrojovky STEYR - MANNLICHER nejvyšší kvality.
Ceník STEYR zde.
Ceník MANNLICHER najdete zde.

HECKLER & KOCH pistole samonabíjecí

Heckler & Koch je významný výrobce zbraní v Německu. Mezi nejznámější výrobky této firmy patří samopaly MP5, PDW MP7, či univerzální samonabíjecí pistole USP. Mezi další patří automatická odstřelovačská puška PSG-1 jako i řada útočných pušek G3 a G36 či řada granátometů i kulometů a sportovních zbraní. Výrobky zbrojovky Heckler & Koch jsou známé svou kvalitou vyhotovení, odolností, spolehlivostí i přesností. Společnost roku 1949 na zbytcích firmy Mauser založili Edmund Heckler, Theodor Koch, a Alex Seidel. Značka byla registrována v roce 1950. V prosinci 2002 měla firma 700 zaměstnanců. Společnost sídlí v Obersdorfu

Pistole najdete v ceníku zde.

UMAREX signální a CO zbraně - volné od 18-ti let

Zbraně signální a CO2 německé firmy UMAREX.


Ceník naleznete zde

PARA ORDNANCE samonabíjecí pistole

S14•45 Limited Pistole kanadské firmy Para Ordnance v přímém dovozu v cenách od 30.000,- Kč.

REMINGTON USA - kulové a brokové zbraně

 .... tradiční a opravdu velký americký výrobce širokého sortimentu kvalitních brokovnic, kulovnic, odstřelovaček a malorážek.
Ceníky zbraní pro rok 2010 naleznete
pro (klikněte na název):
Remington LE brokovnice a kulovnice
Remington sport a lov brokovnice
Remington sport a lov kulovnice a malorážky
Remington Tactical
- Remington Woodmaster 750 - samonabíjecí kulovnice
Vybírejte přímo ze stránek REMINGTON ARMS a využijte k tomu našeho obsáhlého ceníku. https://www.rosebags.cz

Savage Arms, USA, dlouhé zbraně

Firma Savage Arms v současné době patří mezi špičku v kvalitě sériově vyráběných pušek pro Lov, Sport, Benchrest a LE/MIL použití.
Důkazem je její podíl na trhu a v použití u špičkových střelců ultra přesných sportovních disciplín.
V přiloženém souboru je uveden seznam zbraní s technickými daty, obrázky a cenami.
Jak se sami přesvědčíte, bude k dispozici poměrně široká škála modelů (cca 30 v různých rážích), z nichž mnoho je atraktivních po lovecké účely v našich podmínkách. Ceny jsou ještě z roku 2011 a jsou tedy o pár % nižší než jsou ceny 2012 (kompletní ceník bude následovat)
TTD s obrázky, popisem a cenami nejdete po kliknutí zde.

NEW ENGLAND FIREARMS - brokovnice


Cenově velmi dostupné zbraně z USA. Jedná se od roku 2000 o spojené firmy Marlin Firearms Company, H&R 1871, Inc., Harrington & Richardson® a New England Firearms®.
Ceník najdete zde.
Obrázky a data pro výběr zde.

HARRINGTON & RICHARDSON - kulovnice


Cenově velmi dostupné zbraně z USA. Jedná se od roku 2000 o spojené firmy Marlin Firearms Company, H&R 1871, Inc., Harrington & Richardson® a New England Firearms®.
Ceník najdete zde.
Obrázky a data k výběru zbraně zde.

MARLIN kulovnice


Cenově velmi dostupné zbraně z USA. Jedná se od roku 2000 o spojené firmy Marlin Firearms Company, H&R 1871, Inc., Harrington & Richardson® a New England Firearms®.
Ceník najdete zde.
Obrázky a data k výběru zbraně zde.
Ke každé zbrani ZDARMA základna montáže typu Weaver a kroužky Leupold pro průměr 1“ nebo 30mm !
Rovněž tak slena na zaměřovač HAWKE objednaný společně se zbraní.

SAKO kulovnice, malorážky QUAD (Finsko)

 
Kulovnice SAKO jsou špičkovým výrobkem firmy SAKO Ltd. Vynikající úroveň dílenského zpracování a nejvyšší kvalita materiálů použitých pro výrobu jednotlivých částí zbraně dávají záruku maximální přesnosti zbraně a její extrémně dlouhé životnosti. V nabídce je rovněž nová kulovnice SAKO QUAD ve vynikající ceně.
Ceník malorážek QUAD najdete zde.
Starší ceník najdete zde:
- první část
- druhá část
- třetí část

DSR odstřelovačky (Německo)

Odstřelovací pušky firmy DSR-precision patří k absolutní světové špičce. Jsou vyráběny v několika bojem prověřených výkonných rážích s mnoha taktickými doplňky. Část výrobní produkce je určena pro civilní sféru, ovšem hlavní uplatnění zbraní DSR je v těžkém taktickém nasazení u armády, specielních jednotek a policejních odstřelovačů. Je to to nejlepší, co lze v této oblasti nabídnout a kvalita odpovídá prostě ceně. Ceník naleznete zde. Firmu DSR máme tu čest zastupovat v České republice.
 

CHARLES DALY

Dlouhé a krátké zbraně firmy Charles Daly.
Ceny od 10.800,- Kč.

HATSAN brokovnice (Turecko)

Nabídka tureckých opakovacích brokovnic HATSAN. Ceník najdete zde.

YLDIZ brokové zbraně (Turecko)

Začínali jako malá puškařská dílna v roce 1975 a odjakživa sázeli na kvalitu, jako základní kámen úspěchu a zachování dobrého jména – to je turecká zbrojovka YILDIZ SILAH. Dnes proto firma YILDIZ znamená respektovaného výrobce brokových zbraní po celém světě. Cesta na výsluní nebyla snadná a z počátku se vycházelo z filozofie zavedené prostřednictvím ruských zbraní, tedy: robustnost a absolutní spolehlivost za dobrou cenu. S následujícími prvními úspěchy došlo k vybavení výrobního parku speciálními obráběcími stroji a dnes je YILDIZ jednou z nejmoderněji vybavených zbrojovek, dodávající mimo jiné komponenty pro turecký obranný průmysl. Všechny zbraně YILDIZ jsou navrhovány zkušenými vývojáři pomocí nejnovějších konstruktérských programů a zhotovovány na špičkových počítačem řízených obráběcích centrech. Pro důslednou mezi operační kontrolu jsou používány renomované měřící přístroje a speciálně zhotovené přípravky. Důležitá je také zaměnitelnost všech dílů a samozřejmá je pružná servisní politika firmy. K původní robustnosti, absolutní spolehlivosti a dobré ceně, nyní přibyla moderní konstrukce, elegance a reprezentativní vzhled. Vysokojakostní oceli jsou tedy kombinovány s luxusním tureckým ořechem a častým zdobením ruční rytinou. Brokové kozlice a dvojky, samonabíjecí a opakovací brokovnice YILDIZ, se tak k zákazníkovi dostávají jako zbraně vyšší třídy a dodržují firemní heslo: dokonalost překonává hranice.

MAROCCHI - FINNCLASSIC

Lovecký systém Finnclassic v sobě zahrnuje zbraně s lůžkovým závěrem ve variantách kulobrok, kulová kozlice a broková kozlice. Byl finskými inženýry zkonstruován do náročných podmínek lovu dle požadavků severských lovců. Vyráběn je specialistou z nejpovolanějších - italskou firmou CD Europe, která je známá strojírenskou výrobou na takové úrovni, že dodává komponenty i pro evropský vesmírný program. Systém Finnclassic 512 vyniká moderností konstrukce, vysokou životností, vynikajícími střeleckými vlastnosti a přesto je elegantní bez vybočení z mysliveckého pojetí vzhledu zbraně. Svazek hlavní je v lůžku velmi pevně uzamčen posuvným závěrovým blokem. Hlavně kulobroků a kulových kozlic mají stavitelné spojky pro nastavení sestřelu a vývrty hlavní jsou ve vysoké kvalitě od německé firmy Lothar Walter. Brokové kozlice a kulové kozlice pro náboje s okrajem jsou vybaveny spolehlivými vyhazovači. To vše a ještě mnoho dalších propracovaných detailů dává jedinou volbu pro náročného lovce: Finnclassic 512.
Ceník zbraní FINN-CLASSIC  naleznete zde.

VERNEY CARRON (Francie)


Rodinná firma Verney-Carron sídlí v centru výroby loveckých zbraní ve Francii, ve městě Saint-Étienne. Firma je jedním z nejynámějších francouzských výrobců velmi kvalitních zbraní. Svou výrobu započali předkové současných majitelů již v roce 1650, a to je tradice, která zavazuje. Výrobky Verney-Carron obecně vycházejí z francouzské školy, která klade důraz na kvalitu použitých materiálů perfektní zpracování a přesnost výsledné zbraně, a to pak v kombinaci s nezaměnitelným francouzsky elegantním designem.
Ceník zbraní naleznete zde

RUGER (USA)

Ceník U.S. Zbraní RUGER.

Nejdete jej zde.

Samonabíjecí kulovnice BENELLI ARGO

Vážení zákazníci,
na náš trh dodáváme samonabíjecí kulovnice Benelli Argo. Jedná se o velice spolehlívé a oblíbené zbraně v proslulém italském designu.
Aktuálně jsou dostupné v rážích .308Win, 30-06Sprg a 300WM.
Délka hlavně 51cm
Hmotnost cca 3,25kg
Cena s DPH 37.500,- Kč

BENELLI

Můžeme dodat následující zbraně - viz ceník  a na www.benelli.it


FABARM

Nabídka taktických brokovnic FABARM. Ceník najdete zde.

HEYM lovecké zbraně

Vysoce kvalitní zbraně firmy HEYM, založené v roce 1865. Kulovnice, brokové kozlice, trojáky, kulobroky, kulové kozlice, dvojákové trojáky, trojčata, dvojáky, luxusního provedení mnoha ráží.
Ceník na vyžádání.
          

MANNLICHER lovecké zbraně


Zbraně nejvyšší třídy.
Ceník - první list naleznete zde.
Ceník - druhý list naleznete zde.
Ceník - třetí list naleznete zde.
Ceník - čtvrtý list naleznete zde.
 

OBERLAND ARMS samonabíjecí pušky

Samonabíjecí pušky OA-15 a OA-10 (AR-15) jsou civilní variantou legendární pušky M 16.  
Tyto zbraně se vyrábějí v několika základních provedeních, v možnostech až 3 tisíc variant.
 Veškeré díly a příslušenství jsou plně kompatabilní s ostatními klony M 16 a AR-15.
Výroba a montáž se provádí v německém Habachu ve firmě OBERLAND ARMS.
Pro českou republiku získala zastoupení naše firma. Prodáváme tedy zboží nabízené firmou Oberland za stejné ceny jako tato firma nabízí na svých stránkách.
 Jednotlivé díly jsou vyráběny metodou třískového obrábění na CNC strojích Zeiss.
Hlavně dodává renomovaná firma Lothar Walther. Zbraně OA - 15 jsou vyráběny s nejvyšší pečlivostí ve vynikající kvalitě,
podstatně vyšší než je tomu u sériových zbraní vyráběných v USA a Kanadě, kde používají k výrobě odlitky.
V nabídce je celá řada příslušenství.
Na bázi hlavních dílů od této firmy staví naše firma laděné extrémně přesné samonabíjecí zbraně se specielně vyrobenými hlavněmi.

AIRSOFTOVÉ ZBRANĚ ASG DÁNSKO

AIRSOFTOVÉ ZBRANĚ ASG DÁNSKO
Nabízíme kvalitní airsoftové zbraně v následujícím ceníku po kliknutí zde s daty a obrázky.

ROHM, expanzní (plynové) zbraně

Expanzní zbraně tradičního německého výrobce , naši nabídku s vyobrazením zbraní a ceníkem najdete po kliknutí zde.

Expanzní a fobert zbraně EKOL a ZORAKI

Expanzní (akustické) zbraně EKOL a ZORAKI včetně 4mm Flobert v nasí nabídce, ceník zde.

NORCONIA, vzduchovky a větrovky


Cenově dostupné vyduchovky a větrovky NORCONIA velmi dobré kvality najdete v ceníku zde.

NORICA vzduchovky (Španělsko)

Zbraně jsou vyráběny firmou Farmi-Norica, která byla založena roku 1917 v baskickém městě Eibar, středisku výroby zbraní již od roku 1482. Vzduchovky www.norica.es/NORICA - moderní vzduchové zbraně s porcí poctivého řemesla.
Ceník najdete po kliknutí zde.

AERON pistoleCeník naleznete zde.

TAU 7 pušky a pistole

 
Pro ceník na zbraně TAU prosím klikněte sem.