GUNSHOP - zbraně, střelivo, optika, přebíjení střeliva

KONUS zaměřovače a dalekohledy (IT)

      V roce 2006 jsme od Fy KONUS získali statut DISTRIBUTORA pro Českou republiku. Můžeme Vám proto nabídnout jejich produkty ve vynikajících cenách. Představujeme Vám obsáhlý ceník binokulárních, monokulárních a střeleckých dalekohledů, stativů, kamer zabudovaných v dalekohledech, střeleckých kolimátorů, nočních pozorovacích přístrojů, střeleckých a slunečních brýlí, stopek a kompasů. Jedná se o kompletní ceník firmy v původním provedení. Pro technická data a obrázky využijte www stránek KONUS a jejich vyhledávače "search" v horní části stránek, kde zadáte číslo zboží a zobrazí se vše potřebné. Číslo najdete jej v našem ceníku zde.
      Doporučujeme zvláště Vaší pozornosti noční digitální pozoprovací přístroj #7928 "KONUSPY-7", který je novinkou v této třídě nočních pozorovacích přístrojů. Pozorovací vzdálenost do 200 metrů, barevný obraz, v noci automatické přepínání na černobílý obraz. Velice výkonné, malé a lehké provedení do kapsy. Možnost přímého záznamu obrazu na SD kartu. Bezkonkurenčně nejlepší cena nočního pozorovacího přístroje v této třídě na trhu.
      Kvalitní natláčkový zaměřovací dalekohled #7284 "KONUSPRO M30" 1-4x24 s modrým a červeným osvětlením záměrné osnovy, který lze výborně používat při rychlé střelbě oběma očima otevřenýma - tak jako při střelbě kolimátorem, tak také při plynulém zvětšení až 4x jako puškohled. Bezkonkurenčně nejlepší cena kvalitního natláčkového zaměřovače.

ZEISS dalekohledy a zaměřovače


Carl Zeiss
(11. září 1816, Výmar3. prosince 1888, Jena) byl německý průmyslník a optik. Také je známý jako zakladatel společnosti Carl Zeiss AG. Vyrostl ve Výmaru v Německu a ve 40. letech 19. století se stal vynikajícím výrobcem fotografických objektivů. V roce 1846 dostal povolení od vrchního stavebního úřadu ve městě Jena k otevření vlastní dílny. Tím se osudově spojila dvě slova "Zeiss" a "Jena", aby se později stala pojmem známým po celém světě. Optické přístroje na samé špičce kvality.
Po kliknutí na zde najdete ceník a obrázky optiky ZEISS.

NIKON, sportovní a lovecká optika


Počátkem roku 2015 se naše firma stala regionálním partnerem známé firmy NIKON.
V ceníku po kliknutí na zde najdete:
Binokulární dalekohledy
Monokulární dalekohledy
Laserové dálkoměry
Puškohledy
této firmy.
Japonská společnost Nikon patří k největším a k nejvíce ceněným výrobcům opto-elektroniky na světě. Za tuto pozici na trhu vděčí především své filozofii, která zní: „Jenom nejlepší produkt je dostatečně dobrý.“. Vysokou kvalitu výrobků Nikon, jejich odolnost a spolehlivost vyhledávají už léta profesionálové a také čím dál větší skupina amatérských fotografů z celého světa.

Nikon patří k nejstarším a nejzkušenějším výrobcům fotografické techniky na světě. Počátek vzniku společnosti se datuje roku 1917, kdy se spojily tři malé optické firmy z Tokia a vytvořily novou společnost "Nippon Kogaku Kogyo“. Přeloženo do češtiny to znamená „Japonský výrobce optických skel z Tokia“, což dobře vystihovalo podnikatelské aktivity firmy v prvním období její existence, kdy vyráběla teleskopy, dalekohledy, mikroskopy a jiné drobné optické vybavení. O něco později se objevují i první fotografické objektivy značky Nikkor, jejichž výroba překročila v roce 2007 40 mil.kusů.
V roce 1946 padlo rozhodnutí o zahájení vývoje prototypu fotoaparátu Nikon. O dva roky později se dostává na japonský trh „Nikon I“ spolu se sestavou základních objektivů. Ukazuje se, že produkty Nikon se nejenom vyrovnají kvalitě evropských výrobků, ale často je i převyšují. Další modely fotoaparátů, označení Nikon M a Nikon S posilují pozici značky Nikon na trhu fotoaparátů nejvyšší kvality. V 50.letech se dostává fototechnika Nikon poprvé za hranice Japonska. V roce 1957 byl představen velmi důležitý model Nikon SP - byl to první fotoaparát určený pro profesionální fotografy. Jeho konstrukce obsahovala velký počet novátorských řešení jako třeba duální hledáček, titanovou závěrku či možnost motorového pohonu posunu filmu. V době svého debutu to byl nejmodernější fotoaparát na světě a ještě nyní je Nikon SP považován za jeden z nejlepších fotoaparátů všech dob.
Už za dva roky na veletrhu IPEX v Chicagu představuje Nikon s pýchou svůj první model jednooké zrcadlovky, nyní již legendární Nikon F. I když v tu samou dobu i dvě konkurenční firmy začaly prodávat své zrcadlovky, byl Nikon F uznán za lepší, všestrannější a s lépe provedenou konstrukcí. Nikon F byl vyroben v rekordním počtu miliónu exemplářů a jeho spolehlivost ocenila i NASA, když jej v 60. a 70. letech zařadila do vybavení amerických kosmických lodí. Spolupráce s touto agenturou trvá díky vysoké kvalitě, technologiím a odolnosti produktů Nikon dodnes.

Nikon přišel za dobu své existence s celou řadou nových technologií a patentů, které posouvají techniku zpracování světla k dokonalosti a přináší uživatelům vysoký standard kvality a užitné hodnoty, spolu s jistotou zachycení těch nejemotivnějších situací v jejich životě.

Značka Nikon je legendou současnosti.

Noční zaměřovače YUKON

  
Konečně první cenově dostupné (a povolené) zaměřovače pro noc na našem trhu.


Yukon Photon XT 4,6x42 L (14.270,- Kč s DPH) a Yukon Photon XT 4,6x42 S (12.920,- Kč s DPH)

Yukon Photon XT je digitální noční vidění určené pro použití na zbraních do 6000J.
Přístroj je konstruovaný na jiném funkčním principu než je noktovizor,konstrukčně se jedná o digitální kameru,obraz je snímán citlivým (CCD,CMOS) senzorem a přes procesor přenesen na LCD displej.Dle novely zákona č. 119/2002 Sb. se nejedná o zakázaný doplněk zbraně a k nabytí do vlastnictví,držení a nošení není třeba výjimky.
Ve srovnání s podobnými přístroji je velkou předností jednoduchá obsluha.
Na displeji je zobrazena záměrná osnova a indikátor stavu baterií.
Rektifikace záměrné osnovy je řešena digitálně,kříž je zobrazován a posouván na displeji.
Výběr ze šesti záměrných křížů,z toho každý volitelně ve třech bravách (červená,zelená,bílá).
Jakost obrazu lze upravit dioptrickou korekcí,doostřením vzdálenosti a nastavením úrovně jasu.
Jako montáž se používají klasické puškohledové 30mm kroužky,výška odpovídá dennímu puškohledu s objektivem 50mm.
Vestavěný IR laserový zářič 780nm je vhodný pro pozorování na delší vzdálenosti (+100m).
Pro použití v myslivosti je vhodné doplnit přístroj externím IR zářičem vyšší vlnové délky 940 nebo 915nm ,se kterými je Yukon Photon XT plně kompatibilní.
Záření 915 a 940nm nemá parazitární součást červeného spektra a zvěř jej nedetekuje.
Pro upnutí externího IR zářiče k tělu přístroje slouží integrovaná montážní lišta weaver.
K napájení se používají dva kusy tužkových (AA) baterií,výměna je snadná a rychlá.
Přístroj disponuje videovýstupem pro připojení externího nahrávacího zařízení..
TTD: Photon XT 4,6x42 L Photon XT 4,6x42 S
Nejkratší ostřící vzdálenost: 10m 10m
Rozměry: 398x75x80mm 398x75x80mm
Hmotnost: 0,62kg 0,62kg
Vertikální rozlišení: 38řádků/mm 38řádků/mm
Vzdálenost rozpoznání: 170m 120m
Zorný úhel: 4,3° 4,3°
Napájení: 2,0 - 3,3 (2xAA) V 2,0 - 3,3 (2xAA) V
Typ videosignálu na výstupu: analogový PAL analogový PAL
Typ kříže: Elektronický Elektronický
Průměr tubusu: 30 mm 30 mm
Provozní teploty: -15 °C..+50 °C -15 °C..+50 °C
Výkon IR zdroje: 125 (class 1) mW 120 mW
Vlnová délka IR: 780 nm 810 nm
Max. energie: 6 000 J 6 000 J
Krok rektifikace: 25 mm/100m 25 mm/100m
Světelnost: f/1.0 f/1.0
Voděodolnost: IPX4 IPX4
Senzor: CMOS 656х492px CMOS 656х492px
Rozlíšení: VGA 640x480px VGA 640x480px
Rozsah horizontální rektifikace: 89MOA 89MOA
Rozsah vertikální rektifikace: 89MOA 89MOA
Typ displeje: LCD LCD
Oční reliéf: 60mm 60mm
Průměr objektivu: 42 mm 42 mm
Zvětšení: 4,6x 4,6x

NOKTOVIZORY - noční pozorovací přístroje PHILLIPS

Obrazovka   High High
  Gen2S performance performance
    SUPER GEN  HYPER GEN
  cca 2+ cca 3 cca 3+
záruka 24/36 měsíců 48 měsíců 48 měsíců
Lichtverstärkung 20.000 X 35.000 X 65.000 X
Auflösung 38 lp/mm 50 lp/mm 57 lp/mm
Gewicht ab 400 gramů 400 gramů 400 gramů
Länge ohne objektiv ab 90mm 90mm 90mm
Vergrößerung 1 / 2 / 5 / 7,5 1 / 2 / 5 / 7,5 1 / 2 / 5 / 7,5
Zu erwartende 2.000 Std. 15.000 Std. 15.000 Std.
Bildröhrenlebensdauer      
Stromversorgung 1XCR2 Lithium 1XCR2 Lithium 1XCR2 Lithium
Betriebszeit ohne IR cca 50 hodin cca 50 hodin cca 50 hodin
Shockfest bis 750 m/s (75g) 5000 m/s (500g) 5000 m/s (500g)

Ceník vynikajících nočních pozorovacích přístrojů německé firmy JAHNKE najdete zde.

K dispozici je i vynikající generace 4, kterou pokládám za současnou špičku vývoje (mimo snad utajované vojenské technologie).
S nočními pozorovacími přístroji se profesionálně setkávám od roku 1972. Byly předmětem mého studia na střední i vysoké škole, učil jsem je používat jiné a zabezpečoval jsem provoz a opravy této techniky u specielních jednotek. Bavilo mě sledovat vývoj této techniky a jakmile jsem měl možnost nákupem pro svoji firmu ovlivňovat jejich výběr věnoval jsem se jejich testování. Nebyl jsem příliš spokojen s tím co se zde objevovalo od firem, které jsem dodávali zřejmý odpad z vojenské výroby, nelíbily se mě praktiky některých firem, které se převlékly za Made in USA a vadí mě instalace VN měničů vyřazených z US Army umě použitých do nových "domečků" - vše prodávané za nový výrobek. Nelze zřejmě nic udělat s tím, že se cena nižších generací těchto pozorovacích přístrojů nesnížila po nástupu generace nové a nemohu nic udělat ani s tím, že USA embarguje vývoz generace 2+ (HPT) a výše.
Mohu však konstatovat, že po několika desítkách let jsem nalezl pro svoje náročné zákazníky zarízení, které splňuje moje představy a je skutečně tím co o něm výrobce udává. Některá TTD naleznete výše.

Pulsar Digitální puškohled DIGISIGHT N770A

Instalujeme na zbraně noční zaměřovací přístroje (nejen PULSAR) prostřednictvím pevných a jednoduše snímatelných montáží této optiky. Po sejmutí je možno bez problému pomocí montáže nasadit jakýkoli další zaměřovač na zbraň bez nutnosti nového nastřelení. Dodáváme veškeré další výrobky firmy PULSAR.
Digitální puškohled DIGISIGHT N770A, cena 31.990,- Kč

 

Podrobný popis

Digitální zaměřovací dalekohled s citlivým CCD snímačem, pokročilou technologií SumLight a zobrazením moderním displejem typu OLED.
DIGISIGHT
Vestavěný neviditelný IR přisvít.
Puškohled Digisight N770A je vybaven vestavěným infračerveným laserovým přísvitem s třístupňovou regulací výkonu. Laserové záření splňuje bezpečnostní podmínku Class 1, a pracuje v neviditelné infračervené oblasti spektra (915 nm).
DIGISIGHT
Volitelná záměrná osnova.
Změrná osnova je elektronicky zobrazena na obrazovce kde se také zobrazuje i cílový obraz.
Vnitřní paměť Digisight obsahuje 13 typu záměrných osnov různých tvarů pro různé aplikace ( MilDot, pro kuše, klasické T atd.) Kromě přepínaní barvy samotné osnovy - bílá/černá u puškohledu lze volit i barvu centrálního bodu - červený/zelený.
Forward DN55
Široký rozsah provozních teplot
Díky použíti mrazuvzdorného OLED displeje puškohled je schopen pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a zobrazovat ostrý obraz při sledování dynamický objektů.
DIGISIGHT
Velký oční reliéf
Puškohled nabízí odstup oka pro komfortní pozorování 67mm - což je jeden z nejlepších parametrů ve své třídě.
DIGISIGHT
Externí napájení
Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k Digisight přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečením.
DIGISIGHT
Bezdrátové dálkové ovládání
Dálkové ovládání umožňuje základní funkce přístroje aniž by se museli použit standardní ovládací prvky: ON/OFF, zapnutí IR a funkce SumLight. Ovládaní je bezdrátové.
DIGISIGHT
Montáž
Montážní otvory v základně puškohledu umožňují jeho montáž v různých polohách. Tato volba pomáhá uživateli zajistit vhodné umístěni optického zaměřovače před okem a závisí na typu zbraně, fyziologických údajů střelce, atd.
Uložení bodu nastřelení
Digisight řady A má možnost uložit do vnitřní pamětí přístroje tři polohy zaměrné osnovy, což může byt využito pro volbu bodu nástřelu pro tři různé typy zbraní nebo pro různé vzdálenosti.
DIGISIGHT
Nastavení obrazu
Pohotovostní ovládací prvky Jas/Kontrast a Sumlight ™ umožňují jemné ladění jasu / kontrastu obrazu a aktivaci funkce zvýšení citlivosti CCD.
DIGISIGHT
Video výstup
Digisight je vybaven VIDEO OUT, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR.

Pulsar Digitální puškohled DIGISIGHT LRF N870

Instalujeme na zbraně noční zaměřovací přístroje (nejen PULSAR) prostřednictvím pevných a jednoduše snímatelných montáží této optiky. Po sejmutí je možno bez problému pomocí montáže nasadit jakýkoli další zaměřovač na zbraň bez

Replica Breguet Breitling Avenger Seawolf Replica Fake Breitling Bentley GT Breitling Navitimer Replica Hublot Big Bang King Replica

nutnosti nového nastřelení. Dodáváme veškeré daší výrobky firmy PULSAR.

Digitální puškohled DIGISIGHT LRF N870 cena 44.790,- Kč 

Podrobný popis

Digitální zaměřovací dalekohled s citlivým CCD snímačem a vestavěným laserovým měřičem vzdálenosti. Přístroj je vybaven pokročilou technologií Sum Light a zobrazením moderním displejem typu OLED.
DIGISIGHT Integrovaný laserový dálkoměr
Extra přesná střelba vyžaduje znalost přesné vzdálenosti. Integrovaný laserový dálkoměr s rozsahem až do 400m umožňuje měřit vzdálenost v režimu jednoho měření nebo v režimu skenování s přesností až ± 1 m.
DIGISIGHT Variabilní zvětšení
Základní zvětšení 4.5x lze krokově s odstupem 0,5x měnit až do zvětšení 9x. K dispozice je tak škála 10 zvětšení. Nastavené zvětšení je zobrazeno ve spodní části obrazovky.
DIGISIGHT Úhel sklonu
Dalekohled zajišťuje hlídáni své polohy náklonu. Pokud je o úhel náklonu v horizontální ose větší než 5 stupňů na displeji se objeví výstražné znamení - šipky s uvedením směru a úrovně sklonu. Čím více řádků bude ve šipce, tím větší je úhel bočního sklonu.
DIGISIGHT THD & AoE
V závislosti na místním terénu nebo při měření z kazatelen se doporučuje používat měření v režimu THD, kdy s ohledem na úhel polohy střelce vůči cíle (jeho hodnota je zobrazen na displeji) dálkoměr vypočítá skutečnou vodorovnou vzdálenost k objektu.
DIGISIGHT Funkce Freeze
Standardní nastřelení Digisight se provádí „nastřelením na jeden zásah", která u modelu Digisight LRF je doplněná další praktickou funkci "Freeze". Po provedení kontrolního výstřelu střelec míří na střed terče a ukládá do paměti přístroje obrázek terče s bodem zásahu. V dalším kroku vyvolává náhled uloženého obrázku a provádí korekci polohy záměrné osnovy nastavením jejího středu na bod zásahu.
DIGISIGHT Volitelná záměrná osnova
Změrná osnova je elektronicky zobrazena na obrazovce kde se také zobrazuje i cílový obraz. Vnitřní paměť Digisight obsahuje 13 typu záměrných osnov různých tvarů pro různé aplikace ( MilDot, pro kuše, klasické T atd.) Kromě přepínaní barvy samotné osnovy - bílá/černá u puškohledu lze volit i barvu centrálního bodu - červený/zelený.
DIGISIGHT Vestavěný neviditelný IR přisvít
Puškohled Digisight N770A je vybaven vestavěným infračerveným laserovým přísvitem s třístupňovou regulací výkonu. Laserové záření splňuje bezpečnostní podmínku Class 1, a pracuje v neviditelné infračervené oblasti spektra (915 nm).
DIGISIGHT
Uložení bodu nastřelení
Digisight má možnost uložit do vnitřní pamětí přístroje tři polohy zaměrné osnovy, což může byt využito pro volbu bodu nástřelu pro tři různé typy zbraní nebo pro různé vzdálenosti.
Forward DN55 Široký rozsah provozních teplot
Díky použíti mrazuvzdorného OLED displeje puškohled je schopen pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a zobrazovat ostrý obraz při sledování dynamický objektů.
DIGISIGHT Velký oční reliéf
Puškohled nabízí odstup oka pro komfortní pozorování 67mm - což je jeden z nejlepších parametrů ve své třídě.
DIGISIGHT Externí napájení
Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k Digisight přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečením.
DIGISIGHT Úspora energie
Při zachování puškohledu v poloze se sklonem více než 70° vertikálně a 30° horizontálně po dobu více než 10 vteřín dojde k automatickému vypnutí napájeni. Pokud neprovádíte natáčení videa nebo pozorování na externím displeji můžete výrazně prodloužit životnost baterií odpojením video výstupu. Obě tyto funkce lze aktivovat v menu puškohledu.
DIGISIGHT Vysoká odolnost proti nárazu
Digisight LRF mají vysokou odolnost proti nárazu, a mohou být použity s ráže 9,3x64, 30-06, 0.300, 0.375. atd., nebo použit s pneumatikou, kuší a pod.
DIGISIGHT Bezdrátové dálkové ovládání
Dálkové ovládání umožňuje základní funkce přístroje aniž by se museli použit standardní ovládací prvky. Ovládaní je bezdrátové.
DIGISIGHT Montáž
Montážní otvory v základně puškohledu umožňují jeho montáž v různých polohách. Tato volba pomáhá uživateli zajistit vhodné umístěni optického zaměřovače před okem a závisí na typu zbraně, fyziologických údajů střelce, atd.
DIGISIGHT Video výstup
Digisight je vybaven VIDEO OUT, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR.

FOMEI dalekohledy a puškohledy

     Nabízíme Vám optické přístroje firmy FOMEI s tím, že u nás zakoupené zaměřovače namontujeme na Vaši zbraň prostřednictvím nejvhodnější montáže a zbraň Vám na naší firemní střelnici rovněž nastřelíme. Máme více něž 40-ti leté zkušenosti v oboru a patřičné dílenské vybavení.

     Společnost Fomei se zabývá prodejem dalekohledů již od počátku 90. let. Nabízí optiku v dobré kvalitě a přijatelné ceně. Tyto nároky beze zbytku splňují právě dalekohledy značky Fomei. Zákazník má jistotu, že kupuje dobrý dalekohled, aniž by zbytečně připlácel stovky či tisíce korun za značku. Díky atraktivní nabídce, špičkové kvalitě a příznivým cenám si dalekohledy Fomei získaly vysokou oblibu nejen v České republice a na Slovensku, ale také v mnoha dalších státech Evropy.

široká nabídka
špičková kvalita
nízké ceny
záruční doba 3 - 10 let (dle typu)
záruční a pozáruční servis
skladová dostupnost
rychlé dodání
dlouholetá tradice v prodeji dalekohledů - od roku 1992
FIRMA PATŘÍ MEZI NEJVĚTŠÍ PRODEJCE DALEKOHLEDŮ V ČESKÉ REPUBLICE

Na stránkách FOMEI (klikněte na slovo FOMEI) si vyberte příslušný přístroj a pokud váháte ve výběru, rádi Vám pomůžeme. Cena zůstává taková, jako ji vidíte u Firmy FOMEI.
Rovněž tak po kliknutí na CENÍK 2014 se Vám zobrazí kompletní a přehledný ceník firmy s vyobrazením přístrojů.

• Puškohledy LIGHT • Puškohledy HEAVY • Puškohledy LEADER • Puškohledy BEATER • Puškohledy FOREMAN • Kolimátory 1x22x33

• Dalekohledy BEATER • Dalekohledy LEADER • Dalekohledy LEADER R • Dalekohledy LEADER WR • Dalekohledy FORESTER • Dalekohledy BIRD • Dalekohledy TERRA • Dalekohledy FOREMAN • Dalekohledy MARINER • Dalekohledy SPOTTING • Dalekohledy DIPLOMAT • Dalekohledy ASTRO • Pozorovací dalekohledy • Mincovní dalekohled.

Noční pozorovací přístroje

     Srdcem každého nočního pozorovacího přístroje je jeho obrazový zesilovač. Ten rozhoduje o výsledné kvalitě obrazu a životnosti přístroje. Platí, čím vyšší generace, tím vyšší životnost přístroje. Výrobce používá v těchto přístrojích výhradně nové obrazové zesilovače z tovární výroby firmy Photonics. Firma Photonics je výlučně západoevropským výrobcem zesilovačů obrazu a je na trhu známa pro svoji vysokou kvalitu výroby, především pro velmi vysoké obrazové rozlišení. Vzhledem k těmto vlastnostem jsou tyto zesilovače používány mnoha armádami světa a poptávka po nich v posledních letech přímo explodovala. Ozbrojené síly USA používají zesilovače Photonics ve velkém množství.
Mezitím roste poptávka po vysoce výkonných a kvalitních zesilovačích obrazu i v civilní sféře. Nyní jsou na trhu především zesilovače druhé a třetí generace ruské produkce, které jistě doplňují nižší segment poptávky, avšak oproti zesilovačům obrazu Photonics jsou ve výkonu, životnosti a také v nárazové odolnosti jednoznačně horší.
V následujícím přehledu nejdete přehled špičkových nočních pozorovacích přístrojů, toho nejlepšího s čím jsem se za 40 let svojí profesionální praxe v oboru setkal. (Od základů získaných vyučením, přes střední a vysokou školu po praxi v provozu až po řízení celé služby v ozbrojených službách armády a policie). Rád Vám s výběrem přístroje pomohu.
Poznámka: Od 1.7. 2014 je povoleno používat tyto přístroje i jako zaměřovače na zbrani k lovu podle náseldující specifikace, zřejmé z obrázků:
(systém je velice výkonný a přesný, s možnosí použití až na několik set metrů)Nachtzielbrille mit Zielfernrohr
V následujícím ceníku po kliknutí zde najdete zařízení následujících generací:
Selected Tube
High Performance SUPER GEN
High Performance HYPER GEN
High Performanxce ONYX

RUSKÁ OPTIKA a montáže

Robustní a vojenskou

audemars piguet royal oak offshore lady replica replica miu miu wallets rolex replica panerai replica

praxí osvědčené zaměřovače pro ruské (a ostatní) zbraně IZHMASH - SAIGA - MOLOT- Arsenal & Cugir - SSG-97.

 
PSO- zaměřovač 4 x 24 … 329.00 EUR.
PSO- Scope 4 x 24-1
PSO- zaměřovač 4 x 24-1 …329.00 EUR

PSO- zaměřovač 6 x 36 …379.00 EUR

PSO- zaměřovač 6 x 36-1 …379.00 EUR

PSO- Zaměřovač 8 x 42 …399.00 EUR
.
PSO- Zaměřovač 8 x 42-B …399.00 EUR

PSO- Zaměřovač s bodem  …313.00 EUR
 
AK stranová násuvná montáž s picatini lištou …99.00 EUR.
PGehäusedeckel mit trojitá Picatini … 109.00 EUR

Víko zbraně s picatini montáží ...  89.00 EUR.
Seitenaufschubmontage mit Weaverprofil
Stranová montáž s weaver lištou ...  105.00 EUR
Na cenu v Kč se dostanete po vynásobení kurzem koruny podle www.kb.cz. Omlouváme se za ceny v Euro, ale vzhledem k častým změnám a intervencím ČNB na korunu nemůžeme stanovit cenu v Kč přímo.

SWAROVSKI - špičková optika z Rakouska - slevy 5%

Špičková zaměřovací a pozorovací optika pro lovecké použití firmy SWAROVSKI OPTIK Vertriebs GmbH.
Nový ceník optických přístrojů SWAROVSKI pro rok 2013/14 v kompletním výběru najdete po kliknutí zde. 
Z uvedeného ceníku Vám poskytneme 5% slevu.
Pro výběr požadované optiky můžete využít rovněž stránek výrobce a především se na nás rovnou obraťte, rádi Vám s výběrem pomůžeme, dodáme zaměřovač, předložíme výběr z mnoha montáží optiky, provedeme odbornou montáž v naší puškařské dílně a nastřelení na naší střelnici.
 

Dalekohled STEINER 10x56


Mimořádná a omezená nabídka vynikajícího dalekohledu renomované německé firmy STEINER.
Možnost vyzkoušení technického provedení a kvality zobrazení za zhoršených světelných podmínek u nás.
Vynikající dalekohled, který předčí v mnoha ohledech můj dalekohled ZEISS 8x56, který je cenově opravdu někde úplně jinde.
Vývoj se nezastavuje ani na poli klasických optických pozorovacích přístrojů pro myslivce. Ranger-Pro je moderní, robustní, konfortní dalekohled, který stanovuje nová měřítka v oboru. 
•vysoký výkon za šera
•kvalitní zpracování
•moderní design, příjemné a intuitivní ovládání
- Zvětšení 10x ("poslední" zvětšení pro dobré udržení v ruce)
- Průměr objektivu (mm) 56,0
- Výstupní pupila (mm) 5,6  (pro starší myslivce mnohem lepší než výstupní pupily kolem 7mm a menší zvětšení)
- Index stmívání 23,7
- Zorné pole na 1000m (m) 110 
- Výška/šířka (mm) 189x144
- Hmotnost (g) 1220,0
CENA 13.200,- Kč s DPH

MEOPTA dalekohledy, zaměřovače (CZ)


Český výrobce kvalitní sportovní, lovecké a vojenské optiky. Počátek historie firmy leží v roce 1933. 30-ti letá záruka na výrobky.
Tehdy byla v Přerově založena firma Optikotechna, jejímž zakladatelam byl ing. Beneš. Od těch časů prošla opticko-mechanická výroba v Přerově velmi dlouhým vývojem a výrobky Meopty si našly cestu do mnoha zemí na celém světě.
Ceník výrobků MEOPTA se nachází zde. Ptejte se prosím na aktuální cenu, věříme, že Vám ji budemem moci nabídnout jako velmi zajímavou.

NORCONIA optika zaměřovací a pozorovací, montáže

 V následujícím ceníku zde najdete po kliknutí naši nabídku optických pozorovacích a zaměřovacích přístrojů NORCONIA, včetně jejich montáží.

LEUPOLD U.S.A. zaměřovače, dalekohledy, dálkoměry, ...

Přední a největší světový výrobce zaměřovacích puškohledů pro lov, sport a ozbrojené složky, pozorovacích dalekohledů, montáží, doplňků a mnoha dalšího. Výrobce nabízí nejširší paletu výrobků na trhu, ze které si vybere každý uživatel. Veškeré puškohledy jsou výhradně vyráběny v USA a používá je široký okruh uživatelů od hobby střelců, špičkových sportovců, lovců a profesionálů z ozbrojených složek. Produkty firmy Leupold jsou zavedeny v mnoha ozbrojených složkách po celém světě, především pak v USA. Poměr ceny a kvality je pro mnoho konkurenčních výrobců nedosažitelný
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA.
Pro výběr požadované optiky využijte stránek výrobce, případně se na nás rovnou obraťte, rádi Vám s výběrem pomůžeme a zaměřovač dodáme, včetně výběru z mnoha montáží optiky a nastřelení na naší střelnici.
Ceník montáží optiky a příslušenství nejdete zde. Informujte se prosím na aktuální cenu vybraného modelu. Uděláme vše pro to, abychom Vám ji pro Vás mohli udělat co nejzajímavější.
Poznámka - při vyhledávání v cenících použijte s výhodou vyhledávací sekvenci ctrl+F
 

REDRING, kolimátor pro brokovnice


Unikátní švédský zaměřovač pro brokovnice, který rychle a efektivně pomáhá zvýšit efektivnost zásahu při brokové střelbě. Podle vyspělosti a věku střelce až o desítky procent. Velmi jednoduché upevnění na lištu zbraně o šířce 5 až 11,5 mm. Bez nastřelováíní. Video zde.

Cena 18.000,- Kč, záruka 5 let.

NIGHTFORCE zaměřovače, balistické kalkulátory, ...

 Zaměřovače NIGHTFORCE patří k tomu nejlepšímu, co lze na trhu nalézt z hlediska kvality zpracování, odolnosti a spolehlivosti. Jsou právem považovány za nejvyspělejší puškohledy které kdy byly vyráběny. Nightforce zavedl nové výkonové standardy, kterými ostatní porovnávají svoje výrobky.
Napište nám prosím o cenu zaměřovače který jste si vybrali - nabídneme Vám zajímavou cenu.

MARCH zaměřovače - puškohledy

Tři japonští senioři - inženýři optiky po pětadvaceti letech praxe a zkušenustí v optickém průmyslu se dali dohromady a vznikla firma DEON CORPORATION. Pod obchodní značkou MARCH tak vznikají vysoce precizní zaměřovače pro střelbu BENCH REST, terčovou střelbu na různé vzdálenosti a nově také pro lovecké použití. Odborníci tyto výrobky pokládají bez zaváhání za absolutní světovou špičku. Některé zaměřovače jsou určeny také pro taktické použití s osvětlením záměrných osnov.
Ceny v Euro ... v němčině s popisem a obrázky je zde.

LEICA optika

Značka LEICA je mezi odborníky pojmem. Je to firma, která produkuje tu nejkvalitnější optiku a fotografickou mechaniku. Ceny dalekohledů a dálkoměrů naleznete zde.
 

SCHMIDT & BENDER zaměřovače

Výborné německé puškohledy firmy  založené v roce 1957. Ceník naleznete zde.

KAHLES optika

Vynikající rakouská optika KAHLES. Ceník najdete zde:
- první strana
- druhá strana

TRIJICON, optické přístroje, USA


Ceník nëjžádanějších výrobků firmy TRIJICON najdete po kliknutí zde.
Domovské stránky pro Váš výběr najdete zde.

POTAHY na optiku - neoprénVýrobky americké firmy Beartooth vlastněné americkými indiány jsou vyráběny v high-quality pro lovecké a služební účely od roku 1994. Specielní výrobky z neoprénu k ochraně, maskování, pohodlné a příjemné držení zbraně.
Ceník najdete zde a druhou část nascanovanou zde.


REDFIELD optika (USA)

Od dubna jsou k dispozici všechny produkty značky REDFIELD. Jak již bylo oznámeno dříve, tradiční výrobce optik REDFIELD byl „koupen“ firmou Leupold a nyní máme možnost nabízet tyto produkty za bezkonkurenční ceny.
Tyto optika je 100% MADE IN USA v továrně firmy LEUPOLD a platí na ně (stejně jako na produkty LEUPOLD) celoživotní záruka !!!
Nyní, pokud zákazník požaduje optiky značek Tasco, Bushnell, Nikko Sterling atd., které jsou vyráběny v Asii a mají omezenou záruku, můžeme mu nabídnout prakticky ve stejné ceně optiku s celoživotní zárukou a 100% vyrobené v USA.
Ceník najdete zde a stránky REDFIELD zde.
Video o Redfield zde.

HAWKE optika (GB)


Velice dobrá lovecká a sportovní optika z Velké Britanie.
Ceník po jednotlivých listech najdete zde:
Stránka 1
Stránka 2
Stránka 3
Stránka 4
Stránka 5
Stránka 6
Stránky výrobce pro výběr modelu a technických dat najdete zde.

CLONA okuláru gumová


Clony okuláru gumové. Zamezují odleskům na čočce okuláru, zkvalitňují pozorování cíle a chrání čočku okuláru. Nominální průměr 41,5mm, ale lze uzpůsobit i na jiný. Cena s DPH je 120,- Kč.

BARSKA optika

Optika firmy BARSKA.
Ceník roku 2011 najdete po kliknutí zde.

BURRIS zaměřovače s dálkoměry


Laserový zaměřovací dalekohled 4-12x42 (Ballistic Mil-Dot)  33290 Kč

Laserový zaměřovací dalekohled 4-12x42 (Balistic Plex)     30290 Kč

Jak to funguje najdete zde.

BUSHNELL


Vážení zákazníci,
Nabízíme skladem následující optiku Bushnell řady ELITE. 
Jako NOVINKU na trhu v ČR, uvádíme špičkový puškohled 4-12x42 s vestavěným měřičem vzdálenosti Yardage Pro.Součástí dodávky je i ocelová montáž na základnu typu Weaver. Puškohled měří od 30 do 800 metru a má přepínání mezi yards a metry s přesností +- 1 yard.Záměrná Osnova je typu MilDot. Cena: 30 500,-

Optika Elite 4200, 1,25-4x24 se světelným bodem je určena pro lov např. na naháňkách a nátlačkách.

 

Průměr tubusu je 30mm.

Cena: 11 900,-

AIMPOINT zaměřovače (S)

 
První optický zaměřovač Aimpoint byl veřejnosti představen již v roce 1975. Optické zaměřovací dalekohledy Aimpoint s přesným elektronickým systémem zaměřování červeným středovým bodem, vyvinutým pro civilní i vojenské využití, jsou navrženy pro metodu zaměřování s oběma očima otevřenými, která výrazně zvyšuje rychlost zacílení. Díky bezparalaxovému řešení, červený středový bod stále zůstává na cíli, zatímco uživatelovo oko se před zaměřovačem může libovolně pohybovat. Kromě toho zobrazovací oblast okuláru není závislá na vzdálenosti oka od okuláru, je neomezená. Modely CompM3 jsou kompatibilní s 1., 2. a 3. generací přístrojů pro noční vidění, zatímco modely CompML3 jsou optimalizovány pro použití, která nevyžadují tuto kompatibilitu. Firma Aimpoint v roce 2005 představila ACETechnologii, která dodává zaměřovačům extrémně dlouhou životnost bateriového zdroje (nyní již 80.000 hodin v poloze "7" a 500.000 hod s nočním viděním).
Tradiční švédská firma AIMPOINT, AB, produkuje vynikající kvalitu v zaměřovačích s bodem.
Ceník v Kč najdete zde.
Německý ceník jejich produktů s obrázky najdete zde.

C-MORE zaměřovače Red Dot (USA)

Zaměřovače US firmy C-More Systems představují u zaměřovačů s bodem (RED DOT) světovou špičku v kvalitě provedení a odolnosti. Jsou nejpoužívanějším zaměřovačem pro rychlou střelbu v IPSC, divizi Open. Jsou rovněž tak ideální pro rychlou loveckou střelbu na natláčkách.
Ceník zaměřovačů najdete po kliknutí
zde.
K zaměřovačům si můžete vybrat ze široké nabídky montáží, výměnných modulů s různou velikostí zaměřovacího bodu a adaptérů pro krátké i dlouhé zbraně. Pokud byste si i tak nevybrali, je tu pro Vás naše puškařská dílna, která Vám dokáže vyrobit montáž zaměřovače snad na každou Vaši zbraň.

Nový kompaktní zaměřovač STS umožňuje oproti konkurenční, zpravidla asijské produkci, výměnu baterie bez nutnosti sejmutí zaměřovače ze zbraně, a tedy bez porušení nastřelení.
Další nabídku z produkce C-More Systems, technická data a další obrázky najdete je na stránkách firmy po kliknutí
zde.
  
 

DOCTER OPTICS kolimátor

  
Vynikající, malé, odolné a přesné kolimátorové zaměřovače německé firmy DOCTER OPTICS. Zde jsou prezentovány na mých dvou zbraních pro sport a lov. S pistolí opatřené tímto zaměřovačem jsem dosáhl několikrát titulu Mistr republiky, Mistra Evropy a vícemistra světa.
Zaměřovač je vyráběn s bodem o velikosti 3,5MOA (pušky) a 7MOA (krátké zbraně). Cena je 10.128,- a dodáme Vám montáž téměř na jakoiukoli zbraň.

OKO kolimátorové zaměřovače

kolim2.jpg (23570 bytes) Tento zaměřovač, původně vyvinutý pro IPSC sportovní střelbu si získal dobrou pověst i mezi lovci. Zamíření s využitím zaměřovače je v průměru asi o 30% rychlejší než pomocí klasických mířidel nebo záměrného dalekohledu. Střelci začátečníci budou dosahovat s jeho pomocí ještě daleko lepších výsledků. Začátečníci a střelci se zhoršeným zrakem ocení možnost vidět současně ostře jak cíl, tak i záměrný bod.
Díky vysoce pevné konstrukci zaměřovač dobře snáší i extrémní zpětný ráz velkorážových loveckých zbraní.
Za zhoršeného počasí budete příjemně překvapení výbornými vodoodpudivými vlastnostmi čočky, které jsou dány její speciální povrchovou úpravou.
Široká škála levných ale velmi kvalitních montáží pro lovecké zbraně podstatně rozšířila řady našich zákazníků. Ceník zaměřovačů naleznete zde. Zaměřovač Vám odborně namontujeme a zbraň na naší střelnici nastřelíme, případně Vám můžeme zaslat zboží na dobírku.

SIGHTRON zaměřovače (USA)


Ceník optiky Sightron naleznete zde.

ULTRA DOT zaměřovače

Zaměřovače Ultra a Micro Dot v nabídce zde.
Ptejte se prosím na aktuální cenu.

TRUGLO optika, světlovodná vlákna

Firma TRUGLO, kterou máme čest na trhu v ČR zastupovat, se zabývá výrobou
vysoce kvalitních miřidel a zaměřovačů pro rychlou a přesnou střelbu.
Miřidla jsou ideální pro použití za zhoršených světelných podmínek a v noci.
Jako první vyvinula kombinaci světlovodného vlákna a tritia v miřidlech,
což umožnilo využít výhod vláknové optiky jak ve dne, tak i v noci.
Vyrábí výměnné choke a opět jako první vyvinula choke s plynulou regulací zahrdlení.
Silnou stránkou firmy jsou rovněž zaměřovače pro loveckou lukostřelbu.
Nabídka miřidel se světlovodnými vlákny je opravdu široká a pokud si nevyberete na
stránkách firmy TRUGLO, rádi Vám miřidla vyrobíme na zakázku s použitím polotovarů
světlovodných vláken.
S některými nejprodávanějšími výrobky Vás seznamujeme v následujícím ceníku.
Můžeme Vám zaslat samozřejmě kompletní ceník a sortiment Fy TRUGLO,
který lze rovněž dodat. Světlovodné mušky a hledí různých provedení, puškohledy s
osvětlením osnovy, lasery, …
Ceník nejprodávanějších výrobků této americké firmy naleznete zde.
Jedná se spíše o seznam výrobků, ceny jsou nyní již výrazně nižší.
Nově firma Truglo vyrábí mušky na brokovnice s DUAL COLOR světlovodným vláknem.MUŠKY se světlovodnými vlákny


Mušky pro brokovnive se světlovodnými vlákny renomované firmy - jako novinka v kovových rámečcích. Průměr vlákna - různé barvy - je 2,7 mm, průměr závitu 2,6 a 3 mm (v případě požadavku instalujeme na zbraň v dílně).
Cena 200,- Kč.

KRYTKY optiky

   ceník zde.
Chraňte svoji optiku! Ona také rozhoduje o přesném zásahu! V ceníku naleznete praktické krytky a kryty, které spolehlivě ochraňují optické části Vašeho zaměřovače, případně celý zaměřovač při jeho používání, přepravě a uskladnění.
Velmi tyto oceníte při dešti, mlze, náhlé změně teplot, při průchodu obtížným terénem a vegetací a v prašném prostředí. Citlivé optické plochy Vašeho zaměřovače zůstanou čisté a chráněné po celou dobu co jej budete používat. Jen čisté a nepoškrábané optické plochy zajistí kvalitní výkon optiky. Ptejte se na aktuální cenu.

Montáže optiky ERNST APEL GmbH (Německo)

 
Firma EAW vyrábí již 90 let montáže optických zaměřovačů  ("schwenk", násuvné, klapkové, pro kolimátory, atd. ) pro širokou škálu zbraní (včetně českých výrobků) v nejvyšší světové kvalitě a je zaslouženě považována za absolutní světovou špičku v oboru. Vše je vyrobeno s pověstnou německou precizností a 30-ti letou zárukou. 
Nedopusťte, aby výsledek střelby z Vaší kvalitní zbraně a optiky závisel na nekvalitní montáži!
Naše firma a já osobně se už více než 40 let zabýváme nastřelováním zbraní a nekvalitní montáž je častou příčinou chybených ran, postřelení zvěře a častého nutného nastřelování zbraně. 
Podívejte se prosím na firemní stránky EAW a do katalogu firmy, který čítá na 12 tisíc položek. Vyberte si montáž a orientace v našem ceníku bude poměrně jednoduchá. Na stránkých firmy v katalogu najdete číslo zboží a prostřednictvím vyhledávače (klávesy Ctrl+F) najdete položku v našem ceníku. Na rozdíl od internetových e-shopů Vám s výběrem montáže poradíme, správně technicky instalujeme a provedeme nastřelení na naší firemní střelnici. Samozřejmě je naše strojně vybavená puškařská dílna ochotna splnit i ostatní technická přání, například instalaci specielních zaměřovačů a podobně buď na základech montáží EAW, nebo i samostatně.

Ceník v Kč najdete zde.
Odkaz na stránky EAW je po kliknutí zde.
Celkový katalog firmy EAW pro Váš výběr je zde.

RECKNAGEL montáže optiky

Špičkové montáže optiky a různé příslušenství zbraní firmy RECKNAGEL.

Pomůžeme Vám s výběrem ideální montáže optiky pro Vaši zbraň podle obsáhlého a velice podrobného karalogu výrobce.

Ocelové montáže pro CZ a Brno kulovnice

Ocelové montáže pro CZ a Brno kulovnice 
       
             
STEEL ANGLE-LOC™ WINDAGE ADJUSTABLE CZ/BRNO RINGS 1"  MOC  
BN00001    1" Low Matte BRNO CZ-527, Clam  1 485 Kč  
BN00002    1" Medium Matte BRNO CZ-527, Clam  1 485 Kč  
BN00003    1" High Matte BRNO CZ-527, Clam  1 485 Kč  
         
STEEL ANGLE-LOC™ WINDAGE ADJUSTABLE CZ/BRNO  RINGS 30MM      
BN00006    30mm Low Matte BRNO CZ-527, Clam  1 757 Kč  
BN00007    30mm Medium Matte BRNO CZ-527, Clam  1 757 Kč  
BN00008    30mm High Matte BRNO CZ-527, Clam  1 757 Kč  
         
STEEL ANGLE-LOC™ WINDAGE ADJUSTABLE BRNO ZKM-611  RINGS 1"      
BN00010    1" Medium Matte BRNO ZKM-611, 452, Clam  1 485 Kč  
BN00011    1" High Matte BRNO ZKM-611, 452, Clam  1 485 Kč  
         
STEEL ANGLE-LOC™ WINDAGE ADJUSTABLE BRNO ZKK-600, 601, 602, CZ550  1".      
BN00016    1" Medium Matte BRNO ZKK-600, 601, 602, CZ-550, Clam  1 485 Kč  
BN00017    1" High Matte BRNO ZKK-600, 601, 602, CZ-550, Clam  1 485 Kč  
         
STEEL ANGLE-LOC™ WINDAGE ADJUSTABLE BRNO ZKK-600, 601, 602, CZ550  RINGS 30MM      
BN00019    30mm Medium Matte BRNO ZKK-600, 601, 602, CZ-550, Clam  1 757 Kč  
BN00020    30mm High Matte BRNO ZKK-600, 601, 602, CZ-550, Clam  1 757 Kč  
         
STEEL ANGLE-LOC™ WINDAGE ADJUSTABLE CZ MODEL452 EUROPEAN  1"       
BN00022  1" Medium Matte BRNO CZ-452, European, Clam    1 485 Kč  
BN00023  1" High Matte BRNO CZ-452, European, Clam    1 485 Kč  

MONTÁŽE ocelové a duralové JG

Po kliknití zde se Vám otevře naše nabídka montáží optiky s cenami a jejich vyobrazením.
 

MONTÁŽE puškohledů, ocel


Kvalitní ocelové montáže optických přístrojů na zbraně ("montáže") najdete
- v detailním vyobrazení zde.
- v detailním vyobrazení a cenách nových montáží ALFA zde.
- v tabulce příslušnosti montáží nke zbrani zde.
- a v ceníku zde.

MONTÁĚ optiky na SVT, SKS, IŽ, TOZ a Sa58

Sa-58, cena 7.690,-Kč
Tokarev SVT-40, cena 4.260,- Kč
TOZ MC-12 a 13, cena 2.950,- Kč
SKS-45, cena 960,- Kč